Gionee Elife E8 na fotografii spolu s Elife S7

Očakávaný smartfón od spoločnosti Gionee, Elife E8, sa dnes objavil na jednej z prvých fotiek, na ktorých je smartfón vidieť naživo. Spolu s E8 je na fotke aj nedávno vydaný Elife S7.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ponúknuť by mal 6-palcový QuadHD displej, procesor MediaTek MT6795 s taktom 2 GHz, 3 GB RAM, 32 GB internej pamäte, 23 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx prednú kameru, Android 5.0 s nadstavbou Amigo 3.0, 3250 mAh batériu a snímač odtlačkov prsta na zadnej strane pod fotoaparátom. Práve fotoaparát by mal prilákať čo najviac ľudí, keďže dokáže vytvárať až 100 MPx fotky. Taktiež sme sa podľa tejto fotky dozvedeli, že smartfón bude mať dvojitú LED diódu, reproduktor na spodnej časti zadnej strany a musíme spomenúť, že rendre, ktoré unikli pred nedávnom, sú takmer rovnaké s týmto kusom.

gionee elife e8

Môžeme očakávať, že Gionee predstaví Elife E8 na ich tlačovej konferencii v Pekingu, ktorá by sa mala uskutočniť už 10. júna. Cenu ani dátum predstavenia zatiaľ nevieme, ale 10. júna by sme sa mohli dozvedieť o smartfóne viac.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]