Neprejde takmer jediný týždeň bez toho, aby spoločnosť Xiaomi neodhalila svetu nejaký nový zaujímavý gadget. Hoci ich tento obľúbený výrobca oficiálne predáva len v domovskej Číne, vďaka Gearbestu si väčšinu z nich môžeme pokojne zakúpiť aj k nám na Slovensko. Do ponuky tohto e-shopu tak najnovšie pribudla trojica produktov, ktoré ponúkajú veľa muziky za málo peňazí.

Xiaomi Mi VR Play 2

Cena: 23 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi VR Play 2 za 23 €

Prvý z nich je najnovší, pričom ho čínsky gigant oficiálne odhalil len minulý mesiac. Netrvalo dlho a druhá generácia headsetu na virtuálnu realitu s ikonickým logom Mi zavítala aj na stránky Gearbestu. Medzi jej najväčšie prednosti patrí bez pochýb nízka váha a podarený dizajn oválny. Celý headset je vyrobený z pevného, no zároveň na dotyk príjemného plastu, ktorý je potiahnutý jemnou vrstvou látky. Vnútorná strana je kvôli zamedzeniu tlačenia pri nosení vystlaná penou. Základným prvkom tohto produktu je však dvojica šošoviek, ktoré približujú obraz smartfónu, čím zabezpečujú strhujúci zážitok z virtuálnej reality. Xiaomi Mi VR Play 2 je kompatibilný so 4,7 až 5,7-palcovými smartfónmi, pričom jeho cena činí 23 €.

Xiaomi Roidmi magnetický držiak

Cena: 6 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Roidmi magnetický držiak za 6 €

Ak si už najazdil zopár kilometrov, tak určite veľmi dobre vieš, že vôbec nie je jedno, ne aké miesto umiestniš svoj smartfón. Ak ho totižto len tak položíš na palubovú dosku, pri ostrejších zákrutách vzlietne ako lietadlo, no následne pristane omnoho tvrdšie. Preto je určite rozumnejšie siahnuť po kvalitnom držiaku, ktorý ti však nezaberie veľa miesta a zároveň ťa nebude obmedzovať. V tomto smere je doslova jasnou voľbou magnetický držiak Rodmi, na ktorý sa bude môcť tvoj smartfón bez váhania spoľahnúť. Vďaka silným magnetom stojan starostlivo udrží zariadenie aj na slovenských cestách deravých ako ementál. Aby toho nebolo málo, prichytenie a opätovné odobratie z držiaka je možné pohodlne vyriešiť za pomoci jedinej ruky. Toto všetko pritom stojí len 6 €.

Xiaomi osobná váha druhej generácie

Cena: 48 €


zdroj fotografie: Blogs.Deia

Kúpiť Xiaomi osobnú váhu za 48 €

V prípade, že sa nedávne veľkonočné sviatky rapídne prejavili na tvojej váhe a chceš s tým niečo robiť, tak ti práve tento šikovný gadget dokáže pomôcť. Táto osobná váha toho totiž zvládne skutočne veľa a napriek tomu, že za teba neschudne, rozhodne ťa dokáže donútiť k zdravšiemu životnému štýlu. Okrem tradičného zobrazenia tvojej aktuálnej hmotnosti ti vie zobraziť aj tvoju hmotnosť z minulosti, vďaka čomu získaš detailné informácie o tvojom progrese. Osobná váha od spoločnosti Xiaomi tiež podporuje technológiu Bluetooth 4.0, čo znamená, že sa zvládne spárovať s takmer akýmkoľvek smartfónom. Tento šikovný pomocník ti v spolupráci s prepracovanou aplikáciou dokáže vypočítať BMI index alebo objem svalovej hmoty. Produkt samotný ťa vyjde na 48 €.

Okrem toho sa ti určite oplatí nahliadnuť aj na kompletný výpredaj produktov všetkých značiek, ktorý nájdeš na odkaze nižšie. Ak máš však náhodou vyhliadnutý produkt, ktorý sa v tomto zozname nenachádza a privítal by si jeho nižšiu cenu, rozhodne ťa potešíme. Na všetky nezlacnené zariadenia totiž môžeš využiť kupón MayAFF, ktorý odpočíta 10 % z celkovej sumy daného výrobku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú