Gadgety z Číny #96

S novými cieľmi, plánmi a vervou sa vrháme do ďalších mesiacov, v ktorých nebude chýbať ani populárna rubrika Gadgety z Číny. Dnes je to už 96. diel a pomalými krôčikmi sa blížime k vytúženej 100-ke. Predtým si ale poďme ešte ukázať, aké gadgety sme vybrali tento týždeň. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Inteligentná stolová lampa od BlitzWolf

Cena: 34,89 €

Lampa na pracovný stôl je nevyhnutným prvkom v akejkoľvek kancelárii. Známa spoločnosť BlitzWolf sa však rozhodla, že pripraví inteligentnú lampu, ktorá toho dokáže ponúknuť naozaj požehnane. Hlavnú úlohu zohrávajú špeciálne LED panely, ktoré sú šetrné k ľudskému oku a ponúkajú perfektné podmienky pri práci s počítačom či pri čítaní knihy. Samotná lampa sa dá taktiež otáčať v niekoľkých smeroch a v rôznych uhloch.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Elegantný držiak slúchadiel

Cena: 4,30 €

Pri vylepšovaní pracovného stola ešte chvíľu ostaneme. Druhý gadget je totiž pre všetkých tých, ktorým sa len tak váľajú slúchadlá na stole. S týmto stojanom nielenže získaš konečne pre ne miesto, no tvoj pracovný priestor okamžite naberie na kvalite.

Kúpiť v GearBest.com

Set inteligentných gadgetov od Xiaomi

Cena: 54,33 €

Xiaomi je známe aj tým, že jeho výbava inteligentných gadgetov je naozaj mohutná. V portfóliu tak nájdeme aj skvelé a hlavne lacné príslušenstvá do inteligentnej domácnosti. Ako veľmi zaujímavá ponúka sa javí set 5 v 1, v ktorom nájdeš rôzne senzory, inteligentnú zásuvku, merač teploty a hlavne pomyselný mozog týchto gadgetov, vďaka ktorému dokážu medzi sebou komunikovať. Čerešničkou na torte je exkluzívne balenie.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Ochranné rúško

Cena: 19,14 €

Asi ti je známe, že Čína trpí nadmerným znečistením ovzdušia. Xiaomi sa rozhodlo, že pre svojich drahocenných zákazníkov z domovskej krajiny pripraví ochranné rúško, ktoré ich ochráni pred škodlivým smogom. Nový a hlavne nesmierne užitočný produkt je vyrobený zo špeciálneho materiálu s koženou textúrou a 3D dizajnom a pevným úchytom k brade a bočným čeľustiam. Filter dokáže zadržať až 98 % všetkých nečistôt s ochranou pred časticami menšími ako 0,3 mikrometra, čo zahŕňa najmä baktérie, peľové, a výfukové častice.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť v Banggood.com

Okuliare so zabudovanými svetlami

Cena: 8,47 €

A dnes to ukončíme gadgetom, ktorý sa hodí najmä pre šikovných kutilov, ktorí si našli záľubu v mikroelektronike. Tieto ochranné okuliare totiž ponúkajú po stranách dve LED svetlá s vysokou svietivosťou. Využitie však nájdu aj pri opravách v zákutiach motorov či pri poruche potrubí.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]