Gadgety z Číny #95

banner-galaxy-a3-a5Gadgety z Číny sa už stali akýmsi symbolom sobotného doobedia a veríme teda, že ti každý týždeň dokážu priniesť niečo nové, čo vylepší tvoju tech výbavu alebo niekoľkonásobne zjednoduší život. Ani poslednú januárovú sobotu sme neleňošili a starostlivo sme hľadali zaujímavé novinky. 

Bezpečnostné svetlo na bicykle

Cena: 18,04 €

Už minulý týždeň sme priniesli gadget, ktorý využijú najmä vášniví cyklisti. Prvým gadgetom v dnešnom výbere je taktiež bezpečnostné svetlo na bicykel, ktoré ale integruje niekoľko funkcií, či už na zvýšenie bezpečnosti na cestách, alebo na odohnanie akéhokoľvek zlodeja. Ak teda zapneš na príslušnom ovládači funkciu sledovania okolia, v prípade, že sa s bicyklom pohne, okamžite začne vydávať hlasný zvuk.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi Mi Magic Controller

Cena: 15,43 €

Táto navonok obyčajná kocka však skrýva obrovský potenciál. Xiaomi sa rozhodlo vytvoriť úplne jednoduché zariadenie, vďaka ktorému budeš môcť ovládať svoju smart domácnosť len jednoduchými pohybmi. Pre správne fungovanie treba tiež zakúpiť takzvaný Gateway, ktorý združuje všetky inteligentné gadgety do domácnosti od Xiaomi.

xiaomi-mi-magic-controller
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť v GearBest.com

Štýlová Himalájska soľná lampa

Cena: 20,91 €

Himalájska soľná lampa nielenže vyzerá dobre a dokáže zveľadiť akýkoľvek byt či dom, ale popritom čistí aj okolitý vzduch a vytvára relaxačnú atmosféru. K dispozícii máš hneď niekoľko farieb, ktorými môže lampa svietiť a rozhodne sa jedná o skvelý doplnok do akejkoľvek domácnosti.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

„Tester“ kvetín od Xiaomi

Cena: 12,35 €

Popravde, neverili sme vlastným očiam, keď sme našli to, že Xiaomi má výborný gadget aj pre záhradníkov. Jedná sa o akýsi merač kvality pôdy pre 3000 typov najznámejších kvetín. Po prepojení cez Bluetooth s tvojim smartfónom a nastavení aplikácie dokážeš v reálnom čase vidieť teplotu, množstvo dopadujúceho svetla, vlhkosť a úrodnosť pôdy okolo príslušnej kvetiny.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Medzinárodná verzia Xiaomi Mi Box s Android TV

Cena: 72,44 €

Xiaomi Mi TV Box je ďalším z množstva skvelých gadgetov od Xiaomi. Ak máš teda doma ešte starý televízor bez všetkých tých smart funkcií, práve takýto inteligentný box je pre teba. Xiaomi už dlhšie predáva čínsku verziu, ktorá má ale nainštalované nie pre každého použiteľné MIUI s jasným zameraním na trh v Číne. Tento gigant ale vstúpil aj na americký trh, kde zatiaľ predáva len svoj Mi Box s už nainštalovaným Androidom TV 6.0, ktorý teda ponúka kompletný prístup ku Google Play. A aj my si ho môžeme konečne zakúpiť skrz známych predajcov, a tak nám už naozaj nič nebráni v tom, aby sme si vychutnali skvelý zážitok z používania. Viac sa o Xiaomi Mi TV Box dozvieš v našom detailnom článku.

xiaomi-mi-tv-box-3s
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť v GearBest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP