Gadgety z Číny #93

banner-elephone-s7Už tradičným prvkom sobotného dopoludnia je nový diel Gadgetov z Číny, ktorý vždy dokáže ponúknuť skvelé doplnky s praktickým využitím. Ani tento týždeň sme nijak nezaháľali a máme v rukáve naozaj jedinečné novinky. Neveríš? Tak určite čítaj ďalej.

Prenosný vak na CF a SD karty

Cena: 7,25 €

Ak aj ty patríš do skupiny profesionálnych či náruživých fotografov, určite so sebou nosíš niekoľko pamäťových kariet. A určite poznáš aj to, keď ich je problém niekam uložiť na bezpečné miesto, kde sa im nič nestane. Práve na tento účel bol vyrobený vak  s odolnosťou voči vode a schopnosťou uschovať až 4 CF karty alebo 8 plnohodnotných SD kariet.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Opravárenská sada na výmenu displejov a digitizérov

Cena: 16,23 €

Výmenu poškodeného displeja zvládne v dnešnej dobe takmer každý aj v domácich podmienkach a môže tak ušetriť niekoľko desiatok eur za opravu v autorizovanom servise. K bezchybnej výmene je však nutné mať špeciálne nástroje, ktoré sa nachádzajú v tejto opravárenskej sade, pomocou ktorej už nikdy nebudeš mať problém so žiadnou opravou.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi Mi Headphones 2

Cena: 48 €

Slúchadlá Mi Headphones prvej generácie od Xiaomi boli doslova majstrovské dielo po všetkých stránkach. Nádherný dizajn striedala dokonalá audio výbava, a tak je jasné, že od nedávno predstavenej druhej generácie sú taktiež nemalé očakávania. Avšak výrobca sa vydal smerom zredukovania prémiovosti, no na oplátku prinášajú neporovnateľne lepšiu cenovku. Viac sa môžeš dočítať v našom detailnom článku.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialne-nahlad
zdroj fotografie: Xiaomi 

Kúpiť v GearBest.com

Inteligentná stolová lampa od Xiaomi

Cena: 48 €

Xiaomi je veľmi úzko spojené s Phillipsom, vďaka ktorému dokáže priniesť inteligentné žiarovky, LED pásik, svetlá a celkovo osvetlenie na špičkovej úrovni. Do kategórie tých najlepších sa zaraďuje aj stolová lampa s kvalitnou konštrukciou, inteligentnými funkciami a mnohými ďalšími zaujímavými vlastnosťami, ktoré hravo zveľadia akékoľvek miesto, kam sa táto lampa dostane. Samozrejme, najintuitívnejšie je ovládanie skrz aplikáciu Mi Home, v ktorej budeš mať nastavení naozaj neúrekom.

xiaomi-desk-lamp-foto
zdroj fotografie: Xiaomi 

Kúpiť v GearBest.com

Adaptér z microUSB na USB Type-C od BlitWolf

Cena: 3,33 €

Nový štandard vo svete konektorov sa konečne dostáva na správu vlnu a používatelia pochopili, že toto je svetlá budúcnosť najbližších rokov. Vo veľkom teda zháňajú nové káble, no najlacnejším riešením je použitie jednoduchého adaptéra. Jeden taký má aj BlitzWolf a vyznačuje sa hlavne vysokou kvalitou prevedenia, 18 mesačnou zárukou a nový štandard USB konektora je prítomný v najnovšej verzii 3.1. Pozlátený konektor taktiež prispieva k výbornému prevedeniu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP