Gadgety z Číny #86: TOP Xiaomi gadgety v Black Friday zľavách

banner-mate-9Ako iste viete, momentálne prebiehajú obrovské výpredaje počas Čierneho piatka. Aj dnešný diel Gadgetov z Číny sa teda bude niesť v znamení týchto zliav, pričom si zobral aj prívlastok špeciálny, nakoľko sme sa zamerali na najlákavejšie gadgety od Xiaomi v akcii.  

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 20 €

Xiaomi Mi Band 2 je historicky najdokonalejší fitness náramok od čínskeho giganta. Už predchádzajúce generácie boli kvalitou na špičkovej úrovni, no najnovšia generácia to rozbalila vo veľkom štýle. OLED displej, ešte kvalitnejšie senzory a hlavne zachovanie aj 20-dňovej výdrže robia z tohto zariadenia dokonalú kúpu. Ak vám ešte teraz povieme úžasnú cenovku len 20 €, myslíme si, že dlho nebudete váhať nad kúpou.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(18)

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi Mi VR Play

Cena: 11 €

Určite si pamätáte na Google Cardboard, teda na VR headset dostupný pre masy, ktorý konečne ukázal virtuálnu realitu pre široké spektrum používateľov. Stáli len niečo okolo 2 € a boli vyrobené z kartónu. Na podobnom princípe pracujú aj prvé okuliare od Xiaomi s tým rozdielom, že Mi VR Play majú podstatne krajší vzhľad s niekoľkými vítanými inováciami. Princíp funkčnosti je však na chlp rovnaký. Za 11 € niet lepšej ponuky v oblasti VR.

xiaomi-mi-vr-play-fotografie(6)

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi Mi WiFi Router 3

Cena: 24 €

Xiaomi sa preslávilo aj svojimi WiFi routermi, ktoré priniesli vysokú kvalitu a samozrejme nízku cenu. Mi WiFi Router 3 je toho výborným príkladom, a tak ponúka napríklad procesor MT7620A, 128 MB úložiska a 128 MB DDR2 RAM pamäte. Tieto hardvérové komponenty zabezpečujú vysokú spoľahlivosť a zvládnutie krízových situácií. Nespornou výhodou je aj možnosť spravovania routra cez aplikáciu Mi Home.

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi LED pásik

Cena: 31

Inteligentné svetlá Yeelight sú skvelou voľbou, ak chcete zveľadiť vašu domácnosť a dať jej moderný nádych. Veľkej obľube sa tešia inteligentné žiarovky, zatiaľ čo najnovší kúsok v tejto rodine, LED pásik, si stále nachádza potrebnú základňu fanúšikov. Jedná sa však o dokonalý kus techniky s množstvo výborných funkcií, ako napríklad ovládanie cez aplikáciu Mi Home skrz WiFi, 16 miliónová paleta farieb a 2 metrová dĺžka celého pásika. Tento gadget vám skutočne odporúčame podľa našich reálnych skúseností, nakoľko aj my máme v redakcii jeden a nevieme si ho vynachváliť. Za 31 € jednoznačne dokonalá ponuka.

xiaomi-smart-strip

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi Bluetooth reproduktor

Cena: 17 €

Ani bezdrôtové Bluetooth reproduktory od Xiaomi nemajú núdzu o poriadnu základňu fanúšikov. Krásny dizajn a výborné vlastnosti po stránke audia robia z týchto reproduktorov vynikajúcu kúpu aj pre náročnejšieho fanúšika. Počas Čierneho piatka stojí tento model Bluetooth reproduktora len 17 €!     

Kúpiť v GearBest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP