Gadgety z Číny #79

banner-vernee-apollo-liteTýždeň nás delí od ďalšieho veľmi pekného jubilea v tomto našom úspešnom seriály. Gadgety z Číny tu už s vami budú neskutočných 80 týždňov, počas ktorých ste si vždy našli svoje obľúbené príslušenstvá. Ani 79. diel nebude na novinky skúpy a celý týždeň sme poctivo hľadali päticu zaujímavých noviniek.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rozdvojka 3.5 mm audio jacku

Cena: 4,53 €

Aj keď sa tradičný 3.5 mm audio jack pomaly vytráca zo smartfónov, nám to nebráni v tom, aby sme využili jeho posledné ťaženie a pridali mu na funkcionalite. Azda tou najlepšou možnosťou je rozdvojka, pomocou ktorej si veľmi ľahko dokážete pripojiť napríklad dve slúchadlá a počúvať tak pesničky spolu s kamarátom alebo frajerkou.

Kúpiť v Banggood.com

Elegantná podložka pod myš a klávesnicu

Cena: 4,98 €

Podložka na stole dokáže rýchlo zmeniť celkový pocit z pracoviska. Druhý gadget sa vyznačuje nádherným dizajnom, ktorý kombinuje moderné prvky a tie správne farebné kombinácie. Povrch podložky dokonca odpudzuje vodu, pričom celkové rozmery činia 64 x 33 cm.

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi Mi Band 2 v parádnej akcii

Cena: 25 €

Xiaomi Mi Band 2 momentálne zažíva fantastické obdobie. Predaje idú každým dňom hore, pričom cena tohto fitness náramku neustále klesá. Teraz si ho môžete kúpiť už za 25 €, čo je skutočne neodolateľná čiastka. Myslíme si, že tento gadget nepotrebuje špeciálne predstavenie a na našom webe ste sa o ňom mohli dočítať všetko potrebné. Určite si prečítajte aj našu detailnú recenziu.

xiaomi-mi-band-2-recenzia-nahlad

Kúpiť v GearBest.com

MicroUSB / USB kľúč s kapacitou 32 GB a OTG funkcionalitou

Cena: 9,52 €

USB OTG funkcionalita patrí medzi najpoužívanejšie spôsoby prenosov súborov na smartfónoch alebo tabletoch. V poradí štvrtý gadget je zároveň USB kľúčom s kapacitou 32 GB (v ponuke je aj 8 a 16 GB verzia), ktorý jednoducho pripojíte do počítača, skopírujete si potrebné súbory, vysuniete MicroUSB konektor a pripojíte do svojho zariadenia, ktoré podporuje OTG. Ak sa ešte k výborným vlastnostiam pridá aj elegantný vzhľad s koženým prevedením, vznikne „must have“ gadget.

Kúpiť v Banggood.com

Nádherné slúchadlá

Cena: 5,44 €

Štýlových slúchadiel nikdy nie je dosť. Niekoľkonásobne to platí o Gorsun GS-230, ktorých vzhľad je fenomenálny. Dostupné sú tri farebné varianty – strieborná, čierna a zlatá. Celkový výkon slúchadiel sú 3W, frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz a impedancia 16 ohmov.

 Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
16%
Páči sa mi to
68%
Chcem to
5%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]