Gadgety z Číny #78

banner-zuk-z2-pro-2
Veríme, že váš týždeň prešiel bez problémov a ste pripravení na ďalšiu nádielku obľúbených Gadgetov z Číny. Tak ako vždy, aj túto sobotu na nás čaká pätica zaujímavých príslušenstiev, ktoré dokážu nemalou mierou zjednodušiť život. Bez ďalších okolkov, poďme na to! 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tripod a selfie tyč v jednom

Cena: 12,68 €

Slávne selfies určite ešte nevyšli z módy a pre čo najkvalitnejšie fotografie je vhodné používať selfie tyč. Na našom prvom gadgete by nebolo nič zvláštne, až do momentu, keď sa pozrieme na podrobnejšie vlastnosti. Jedná sa totižto aj o tripod, teda statív, na ktorý môžete umiestniť váš smartfón a zaznamenávať video bez nežiadúcich roztrasených záberov. Tyč sa dokáže vysunúť až na 85 cm veľkosť. K dispozícii je aj Bluetooth ovládač pre vzdialenú spúšť fotoaparátu.

Kúpiť v Banggood.com

Zadné LED svetlo na bicykel so svetelným senzorom

Cena: 12,68 €

V predchádzajúcich častiach sme mali množstvo produktov s rovnakým zameraním. Svetlá na bicykle sú však dôležitou výbavou a našli sme pre vás jedno skutočne veľmi praktické. Disponuje 900 mAh batériou pre dlhú výdrž, svetelným senzorom, ktorý zapne svetlo pri zotmievaní, respektíve ho vypne pri dostatočných svetelných podmienkach a taktiež aj vodeodolnosťou podľa certifikácie IPX6. Výdrž na jedno nabitie je odhadovaná na 36 hodín.

Kúpiť v Banggood.com

Meizu EP-51

Cena: 29,69 €

Nie je to tak dávno, čo sa Meizu rozhodlo, že to skúsi aj v oblasti audia. Dôkazom sú jedny klasické slúchadlá a druhé bezdrôtové. Práve tie bezdrôtové v nás vzbudili veľký záujem. K zariadeniu sa pripájajú cez Bluetooth 4.0, majú impedanciu 16 ohmov, frekvenčný rozsah 20 – 20000 Hz a v neposlednom rade treba spomenúť výdrž 6 hodín neustáleho prehrávania. Mnohých však najviac zaujal nádherný dizajn.

Kúpiť v Everbuying.net

Luxusný kožený remienok pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 9,96 €

Xiaomi Mi Band 2 je dostatočne dlho na trhu, aby sa mohli vyrábať alternatívne remienky, ktoré úplne zmenia pocit z tohto fitness náramku. Tým najlepším príkladom sú aj luxusné kožené remienky, ktoré boli veľmi populárne už pri predchádzajúcich generáciách a zožali masívny úspech. Na výber je niekoľko farebných kombinácií a sme si istí, že každý si dokáže nájsť to pravé pre seba. Ak vám teda originálny remienok vo fádnej čiernej farbe príde nudný, toto je tá najlepšia voľba.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

Kúpiť v Banggood.com

Drevená podložka bezdrôtového nabíjania

Cena: 10,77 €

Bezdrôtové nabíjanie zatiaľ nepodporuje veľa smartfónov, no ak vlastníte napríklad najnovšie vlajkové modely od Samsungu, môžete túto inovatívnu technológiu nabíjania využívať. Dnešný diel ukončíme práve podložkou pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá je vyhotovená z elegantného dreva a perfektne zapadne do moderného bytu.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
42%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
8%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]