Gadgety z Číny #74: Vyberáme päť-eurové gadgety

banner-honor-8
Už v predchádzajúcom dieli ste si mohli vychutnať špeciál s tými najlepšími gadgetmi do 2 €. V týchto špeciálnych dieloch pokračujeme aj tento týždeň a najnovšie sme si na mušku zobrali príslušenstvo s maximálnou cenou 5 €. Opäť vám teda prinášame päticu zaujímavých gadgetov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Remienok pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 2,72 €

Vysoká kvalita fitness náramku Xiaomi Mi Band 2 je nespochybniteľná a len zopár mesiacov po predstavení má na konte toto zariadenie niekoľko stoviek tisíc hrdých majiteľov. Možno vám však prekáža obyčajný čierny remienok, ktorý pôsobí trochu fádne. Našťastie, len za necelé 3 € existuje náhrada, a to dokonca s viacerými farebnými prevedeniami. Je teda len na vás, ktorú farbu si zvolíte.

Kúpiť v Banggood.com

Redukcia z USB Type-C na microUSB od BlitzWolf

Cena: 3,35 €

Nový štandard reverzibilného napájacieho konektora USB Type-C sa pomaly udomácňuje vo všetkých nových smartfónoch a iných zariadeniach. Sme si však istí, že väčšina používateľov stále nemá doma dostatočné množstvo káblov s novým konektorom. Existuje šikovné riešenie v podobe malej redukcie, ktorú si vložíte napríklad do peňaženky a budete ju mať vždy pri sebe. Záruku kvality zaručuje fakt, že výrobu obstaráva známa firma BlitzWolf.

Kúpiť v Banggood.com

Kožené ochranné púzdro pre smartfóny

Cena: 4,91 €

Ochranné púzdro je pre mnohých stále druhým najdôležitejším prvkom k smartfónu hneď po nabíjačke. Do piatich eur sme našli jedno výborné púzdro, ktoré je vyrobené z kože a dokáže uchovať smartfóny s uhlopriečkou displeja menšou ako 6,3-palcov. K dispozícii sú celkovo 4 farebné prevedenia.

Kúpiť v Banggood.com

Vodeodolné púzdro BlitzWolf s dotykovou vrstvou

Cena: 4,55 €

Výrobky spoločnosti BlitzWolf sú naozaj rozmanité a vyznačujú sa tou najvyššou kvalitou. Presne toto môžeme povedať aj o vodeodolnom púzdre pre smartfóny s maximálne 6-palcovou uhlopriečkou. Púzdro disponuje špičkovou certifikáciou IPX8, ktorá zabezpečí, že sa môžete ponoriť až do hĺbky 30 metrov. Neoceniteľnou vlastnosťou je určite aj dotyková vrstva a váš smartfón teda môžete naplno používať aj pod vodou.

Kúpiť v Banggood.com

LED svetlo na bicykel

Cena: 3,64 €

Osvetlenie cyklistov na cestách je horlivo diskutovaná téma, ktorá rozdeľuje motoristov a cyklistov na dva tábory. Už niekoľko rokov sme svedkami vážnych dopravných nehôd, ktorým by mohol zabrániť jednoduchý reflexný prvok alebo menšie svetlo na bicykli. Práve preto sme sa rozhodli, že skúsime pomôcť a našli sme toto vynikajúce LED svetlo s troma režimami svietenia a odolnou konštrukciou.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
68%
Chcem to
16%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]