Gadgety z Číny #72

banner-ulefone-future
Bohužiaľ, pre študentov sa pomaly schyľuje ku koncu prázdnin a začína sa tvrdá drina v škole. Nič to však nemení na fakte, že posledné týždne prázdnin si treba naplno užiť a veríme, že vám ich spestríme aj ďalším dielom Gadgetov z Číny. Toto je ďalšia pätica zaujímavých gadgetov.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nexbox A95X s podporou 4K a Androidom

Cena: 26,04 €

Nadupané mini počítače pre vylepšenie televízorov sme tu už neraz mali. Rozhodli sme sa však pridať ďalší, ktorý nás naozaj očaril. Nexbox A95X používa ako základ Android 5.1 Lollipop, 4-jadrový procesor Amlogic S905, 1 GB RAM pamäte a 8 GB interné úložisko. Nesmierne cenenou vlastnosťou je podpora špičkového 4K videa a najnovšieho video kodeku HEVC (H.265). Samozrejme, veľmi dobré využitie nájde aj v spolupráci so službou Kodi, ktorú asi nemusíme nijak zvlášť predstavovať.

Kúpiť v Banggood.com,

Xiaomi Piston Air Capsule

Cena: 13,47 €

Slúchadlá zo série Pistons od čínskeho giganta Xiaomi sú vždy zárukou kvality a výborného audio zážitku. Aj najnovšie Pistons Air Capsule spĺňajú tieto atribúty a jedná sa o vysokokvalitný kus techniky. Tieto slúchadlá sú k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach a dĺžka kábla je 1,25 m. Viac sa dočítate v našom podrobnom článku.

TIP: Slúchadlá Xiaomi Mi Capsule oficiálne

xiaomi-mi-capsule

Kúpiť v Banggood.com

Outdoorový batoh na opasok pre smartfóny a iné príslušenstvo

Cena: 7,18 €

Veríme, že parádna letná turistika na krásnych horách Slovenska nie je na zahodenie. Pre pravých outdoorových nadšencov máme jeden vskutku užitočný gadget – batoh na opasok v armádnych farbách. Do batohu môžete vložiť váš smartfón, externé batérie, káble a samozrejme, aj nutné príslušenstvo k turistike. Ako sme už spomínali, na výber je viacero farebných prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Reverzibilný microUSB kábel v nádhernom koženom prevedení

Cena: 5,38 €

Počet microUSB káblov, ktoré sme mali v našich výberoch gadgetov, je skutočne bohatý. Stále však nájdeme také, ktoré nás zaujmú svojou jedinečnosťou alebo špeciálnymi vlastnosťami. A práve takýto je náš najnovší „úlovok“ od známej firny Remax. Je to síce starší microUSB kábel, no je reverzibilný a je osadený v nádhernom koženom obale. Kábel podporuje aj rýchlonabíjanie s maximálnym výstupom 2,1 A. Vskutku jedinečný gadget nabitý prémiovosťou, ktorý by nemal chýbať vo vašej „tech“ výbave.

Kúpiť v Banggood.com

Originálne Pierre Cardin kožené púzdro pre OnePlus 3

Cena: 17,10 €

Na záver dnešného dielu potešíme najmä tých, ktorí vlastnia najnovší smartfón z dielne OnePlus, OnePlus 3. Táto novinka si za veľmi krátky čas stihla vytvoriť obrovskú komunitu fanúšikov. Už samotný smartfón ponúka luxus tej najvyššej kategórie, no svoje okolie môžete očariť aj kvalitným ochranným krytom. Práve taký je originálny kožený kryt Pierre Cardin, s ktorým vás bude okolie vnímať, ako úspešného podnikateľa :)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
87%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]