Gadgety z Číny #71

banner-ulefone-future
Po minulotýždňovom špeciálnom dieli, v ktorom sme zrecenzovali päticu parádnych gadgetov, dnes pokračujeme už v zabehnutom štandarde. Opäť vám teda prinášame gadgety, ktoré nás zaujali tento týždeň a myslíme si, že právom patria do nášho výberu. Spomínaný špeciálny diel si môžete prečítať tu

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

360 stupňová kamera

Cena: 103,77 €

Rozmach 360 stupňových záberov je v poslednej dobe markantný. Sociálna sieť Facebook a aj slávny Youtube už ponúkajú podporu týchto jedinečných videí alebo fotografií. Rozhodli sme sa teda, že sa pozrieme na nejaké výborné kamery v Číne. Prvý gadget vyzerá na prvý pohľad trochu futuristicky, no jedná sa o úplne bežnú kameru, ktorá dokáže pomocou špeciálnych softvérových úprav vytvoriť 360 stupňový záber. Na tele kamery je umiestnený aj 0,96-palcový displej s užitočnými informáciami o stave videa. V podpore nájdeme video v maximálnom rozlíšení 2448 x 2448 pixelov. Batéria dosahuje kapacitu 1050 mAh a kameru je možné upevniť na akýkoľvek statív.

Kúpiť v Banggood.com

Taška z nylonu pre celú fotografickú výbavu

Cena: 32,66 €

Ak ste náruživý fotograf, určite so sebou vždy nosíte niekoľko objektívov, externý blesk, čističe a ešte nejaké náhradné batérie. Toto je len zlomok z výbavy profesionálnych fotografov, ktorí musia veľmi starostlivo zvážiť, akú tašku použijú na prenášanie týchto komponentov. Máme pre vás jeden výborný tip. Samotná taška vyzerá veľmi moderne a je vyrobená z kvalitného nylonu. Disponuje aj istým stupňom ochrany voči vode a do tašky uložíte napríklad aj 17-palcový notebook.

Kúpiť v Banggood.com

Organizér káblov do auta

Cena: 7,18 €

Čistota a poriadok v aute je základom dobrého vodiča, teda aspoň tohto pravidla by sa mal držať každý jeden vodič :) Vieme, že niekedy sa to jednoducho nedá splniť a práve pre tento prípad tu je šikovný organizér káblov, ktorý sa upevní do výduchov.

Kúpiť v Banggood.com

Nádherná stolová lampa Xiaomi

Cena: 40,08 €

Zbrusu nový sub-brand Xiaomi, spoločonsť Mijia, prezvala výrobu nových smart produktov do domácnosti. Medzi najväčšie „trháky“ tento rok patrí aj nádherná stolová lampa s moderným dizajnom a ovládaním cez aplikáciu v smartfóne. Dostupné sú až 4 režimy svietenia a spoločnosť udáva odhadovanú životnosť 25 000 hodín.

mj-leddeng6-02-1080

Kupiť v Gearbest.com

Stojan pre tablety alebo ultrabooky

Cena: 18,20 €

Dnešný výber zakončíme stojanom pre ultrabooky alebo tablety od 6 až po 12-palcové uhlopriečky displeja. Stojan je vhodný pre pohodlnejšie písanie, respektíve dokáže veľmi rýchlo skrášliť pracovný stôl. V balení nájdeme aj malú prenosnú tašku.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
5%
Páči sa mi to
79%
Chcem to
5%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]