banner-zuk-z2
Už len jeden diel nás delí od jubilejného 70. dielu, na ktorý sme si pripravili množstvo noviniek. Naše očakávania sú veľmi veľké a veríme, že sa vám budú nové vlastnosti Gadgetov z Číny páčiť. Teraz tu však mám ešte jeden veľmi zaujímavý diel. Poďme sa pozrieť na tohto týždňový výber lákavých gadgetov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

USB ventilátor, ktorý ukazuje aktuálny čas (6,84 €)

Ventilátor je v týchto dňoch nevyhnutnou súčasťou počas celého dňa, no prvý gadget pôsobí fantasticky aj po estetickej stránke. Na svojich kamarátov alebo rodinu môžete zapôsobiť parádnym ventilátorom, ktorý ukazuje aktuálny čas veľmi coolovo, a to vďaka otáčajúcím sa LED diódam. Pomyslenou čerešničkou na torte je napájanie cez USB konektor

Kúpiť v Tinydeal.com

Stabilizátor do ruky pre smartfóny a fotoaparáty (5,07 €)

Optická stabilizácia obrazu pri nahrávaní videa so smartfónom je veľmi žiadúca, najmä pri jemnom 4K rozlíšení. Ak sa chcete teda z časti vyhnúť rozstraseným záberom pri držaní aparátu v ruke, malý tripod do ruky sa mimoriadne hodí. Môžete ho rozložiť niekde na peknom mieste a zaznamenávať timelapse video, no bez problémov môže poslúžiť pri stabilizácii, keď držíte zariadenie v ruke.

Kúpiť v Banggood.com

3.5 mm audio jack splitter od Remaxu (4,6 €)

Klasický 3.5 mm audio, bohužiaľ, z najnovších top smartfónov ustupuje. Jasným dôkazom je tohtoročná rada smartfónov Le 2 od LeEco, ktorá už prichádza s audiom len skrz USB Type-C konektor. V prípade, že stále túžite po „starej“ klasike, využitie 3.5 mm jacku môžete značne zefektívniť. Šikovný splitter, ktorý zvýši počet jack vstupov na dva je praktickou pomôckou. Na záver ešte pridáme informáciu o výrobcovi, ktorým je známa spoločnosť Remax. O kvalitu sa teda netreba báť.

Kúpiť v Banggood.com

Dvojitý držiak fotoaparátov na statív (5,53 €)

Pri fotoaparátoch a videokamerách sa ešte na chvíľu zastavíme. Našli sme totižto tento praktický gadget, ktorý umožňuje osadiť na statív vedľa seba dva fotoaparáty. Veľkou výhodou je aj rýchle doručenie z EÚ skladu a maximálna nosnosť 3 kg.

Kúpiť v Banggood.com

Štýlové bezdrôtové slúchadlá (9,77 €)

Bezdrôtové slúchadlá sú veľmi žiadané a uvedomujú si to aj čínski výrobcovia. V poslednom gadgete si trochu priblížime veľmi štýlové bezdrôtové slúchadlá, ktoré kombinujú moderný vzhľad so špičkovým audio zážitkom. K slúchadlám sa pripojíte cez Bluetooth 4.1 a po konštrukčnej stránke ponúkajú prvotriedne spracovanie s množstvom vychytávok pre spríjemnenie používania. Maximálny dosah je 10 m a výdrž na jedno nabitie je približne okolo 3 hodín. Na gadget, ktorý nestojí ani 10 € vcelku dobré, čo poviete?

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom