banner-mi-band-2
Hlavne pre niektorých študentov sú toto posledné týždne zo školského roka a pripravujú sa na dvojmesačné letné prázdniny. Ostatní si spríjemňujú pomaly letné počasie sledovaním futbalu a pevne veríme, že aj my s naším seriálom Gadgety z Číny patríme k vašim tradičným sobotným aktivitám, ktorý má aj dnes v ponuke zaujímavé novinky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

BlitzWolf Type-C->Type-C napájací kábel (7,21 €)

Nový USB štandard, USB Type-C, sa pomaly dostáva do takmer všetkých kútov elektroniky a používatelia sa musia pripraviť na to, že v dohľadnej budúcnosti budeme kupovať zariadenia len s týmto typom napájacieho konektora. Spoločnosť BlitzWolf má v rukáve hneď niekoľko takýchto káblov s Type-C koncovkou, no dnešný prvý gadget má Type-C na obidvoch koncoch. Táto kombinácia síce ešte nie je taká populárna, no exituje už množstvo produktov, ktoré využívajú na napájanie len konektor USB typu C.

Kúpiť v Banggood.com

Sada pre opravu smartfónov, tabletov alebo notebookov (14,33 €)

Určite je mnoho používateľov, ktorí už stihli rozbiť svoj smartfón alebo iné zariadenie s vysokou hodnotou. Servisy sú väčšinou drahé a jedinou možnosťou je kúpa nového prístroja, teda ak nie ste zručnejší jedinec, ktorý zvládne opravu aj doma. Pre tých vyvolených sme našli parádny gadget, ktorý je pripravený pre akýkoľvek zariadenie. Jedná sa o opravárenskú sadu s najpoužívanejšími hlavami skrutkovačov. Ako plus, v balení nájdeme aj pinzetu a ohybný skrutkovač. Jedno je isté, s týmto gadgetom vám už žiadne zariadenie nebude robiť problémy.

Kúpiť v Banggood.com

Elegantná taška pre príslušenstvo (10,73 €)

Nepochybne najčastejšie k smartfónom používame externé batérie, slúchadlá a napájacie káble. Kam však toto všetko nabalíme, keď sa chceme vybrať na menší výlet? Nevkusné tašky pre príslušenstvá určite nepovažujeme za adekvátne do bežnej spoločnosti. Ďalší gadget je vynikajúci hneď z niekoľkých dôvodov. Tým prvým je jednoznačne moderný a elegantný dizajn a druhým je praktickosť, nakoľko sa do tašky zmestí všetko potrebné príslušenstvo a nejaké miesto ešte ostane nazvyš.

Kúpiť v Banggood.com

Solárna nabíjačka s kapacitou 8000 mAh (15,51 €)

Externé batérie sú žiadaným tovarom a výrobcovia sa snažia predbiehať v tom, kto predstaví lákavejší produkt. Predposledný gadget je však trochu špeciálny a ponúka dobíjanie pomocou solárnych panelov, ktoré berú energiu zo Slnka. Samozrejme, tento nápad nie je nijak extra inovatívny, no páči sa nám dizajnové prevedenie a 2 USB výstupy. Nevýhodou je podpora výstupného napätia 5V a prúdu 2A., čo sú v dnešnej dobe len základné hodnoty.

Kúpiť v Banggood.com

LED zadná svetlo na bicykle (17,67 €)

Bezpečnosť cyklistov je často diskutovanou témou. Jednou z možností je namontovať na bicykel zadné svetlo, ktoré bude vidieť vodič za cyklistom aj niekoľko stoviek metrov dopredu. A práve v tejto oblasti je posledný gadget dokonalý. Svetlo je jasne vidieť z až 200 metrovej vzdialenosti, je vodeodolné, dokážeme ho vzdialene ovládať cez ovládač, ktorý sa dá pripevniť na riadidlá, dokážeme nastaviť uhol sklonu svetla a napájanie obstaráva 2200 mAh batéria. Svetlo integruje aj smerovky, ktoré rovnako dokážu produkovať jasné svetlo.

Kúpiť v Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom