Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-umi-super
Okrem historicky prvého zápasu Slovenska na futbalových Majstrovstvách Európy sa dnes môžete tešiť aj na nový diel Gadgetov z Číny. Snažili sme sa pre vás opäť vybrať užitočné gadgety, ktorých využitie oceníte. Vychutnajte si teda už 62. diel a prajeme príjemné čítanie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Multifunkčný nástroj (11,57 €)

Niekoľko častí dozadu sme tu mali veľmi šikovný multifunkčný nástroj s množstvom vymožeností a hlavne nízkou cenou. Objavili sme však podľa nás ešte lepší, ktorý vyzerá naozaj veľmi dobre a má v sebe hneď niekoľko nástrojov. Domáci kutili budú môcť využívať vstavaný skrutkovač, kliešte, nôž a ešte omnoho viac.

Kúpiť v Banggood.com

Mini PC s podporou 4K videa a Androidom 5.1 Lollipop (26,21 €)

Malé počítače k televízorom sú v dnešnej dobe veľmi populárne a dokážu za relatívne málo peňazí spraviť z „hlúpeho“ televízora smart televízor so všetkým, čo k tomu patrí. Do tejto kategórie sa radí aj druhý gadget s podporou špičkového 4K videa v najnovšom kodeku H.265, s Androidom 5.1 Lollipop, ktorý obsahuje plnohodnotné Google služby a podporou medzinárodných jazykov, 4 jadrový procesor Amlogic S90, 1 GB RAM a 8 GB interné úložisko. Ak sa rozhodnete pre kúpu tohto boxu, určite si doinštalujte službu Kodi, ktorá ponúka tisíce svetových TV staníc a vaše multimediálne centrum bude dokonalé.

Kúpiť v Banggood.com

Cestovateľský set na leto od BlitzWolf (4,51 €)

Niet pochýb o tom, že to pravé leto už klope na dvere a na horúce letné dni sa treba dôkladne pripraviť. Toto všetko si povedala známa spoločnosť BlitzWolf, ktorá prináša praktický set za lákavú cenu. V sete nájdeme microUSB kábel, ventilátor a malé LED svetlo, no so značnou svietivosťou 1.2 W. Táto výbava vás bude stáť menej ako 5 €, čo je určite ďalší faktor ku kúpe.

Kúpiť v Banggood.com

Inteligentné ovládanie domácnosti (11,29 €)

Mnohé domácnosti ponúkajú množstvo produktov, ktoré je však nutné ovládať cez viacero veľkých a nešikovných IR ovládačov. Štvrtý gadget rieši tieto problémy a je to akési zariadenie, ktoré združí všetky IR zariadenia v domácnosti ako klimatizácia, satelitný príjmač, televízor a DVD prehrávač, aby sa dali ovládať cez jednu aplikáciu a hlavne intuitívne. Ovládacia aplikácia je v angličtine a môžete dať jednotlivým zariadeniam automatické spúšťanie úkonov cez známu aplikáciu IFTTT. Nespornou výhodou sú aj dizajn a rozmery tohto malého smart ovládača domácnosti.

Kúpiť v Banggood.com

Nezvyčajný zámok bicykla s cenou Red Dot Awards pre najlepší dizajn (33,44 €)

Čo všetko nevymyslia a nevylepšia Číňania. V poslednom gadgete si trochu priblížime jedinečný produkt, ktorým je zámok bicykla s novým, inovatívnym systémom uzamykania, za ktorý si spoločnosť vyslúžila cenu Red Dot Awards pre najlepší dizajn. Princíp funkčnosti je veľmi jednoduchý a zámok sa upevní pod sedadlo. Vytiahnutím strednej časti sa otvorí zámok, ktorý obmotáme cez vnútro kolesa. Zabezpečenie je naozaj príkladné a prenos tohto zámku je veľmi praktický, nakoľko má rozmery ako hamburger.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú