banner-mi5Pomaly sa nám blíži jar a marec začal pomerne sychravým počasím. Taktiež nám veľmi rýchlo ubehol ďalší týždeň a v sobotu tu máme obľúbené Gadgety z Číny, ktoré sú vo svojom 48. diely. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo sme si pre vás tento raz pripravili.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nabíjací adaptér BlitzWolf s EU koncovkou a Quick Charge 3.0 (11,08 €)

Spoločnosť BlitzWolf sa snaží priniesť tie najkvalitnejšie produkty v oblasti káblov, nabíjacích adaptérov a rôzneho príslušenstva pre smartfóny. Adaptér, ktorý sa dostal do nášho výberu je skvelý v každom smere. Disponuje európskou koncovkou, výkonom 18 W a podporou najnovšej technológie rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Zákazníci si môžu vybrať z dvoch farieb – biela a čierna.

Kúpiť v Bangood.com

Univerzálne krytky na konektory v notebookoch (2,04 €)

Najmodernejšie notebooky majú rôzne konektory po celom obvode. Napríklad si zoberme, že väčšinou nepoužívate výstupný VGA či HDMI konektor, ktorý ale časom môže prestať pracovať, nakoľko sa doň dostal prach. Múdre čínske „hlavičky“ vymysleli šikovné a hlavne jednoduché krytky, ktoré ochránia všetky konektory. V balení je 13 kusov a samozrejmosťou sú aj rôzne farebné prevedenia.

Kúpiť v Bangood.com

Kompaktná ručná vrtačka (5,24 €)

Majstri na celom Slovensku pozor! Tento skvelý gadget by nemal chýbať ani u jedného z vás. Skvelá ručná vrtačka, ktorá dokáže skvelo zastúpiť potreby v najzapeklitejších situách. Čerešničkou na torte je 10 vrtákov v balení s rôznou veľkosťou. Šikovná vecička, čo poviete?

Kúpiť v Bangood.com

Šálka z LEGA (8,34 €)

Efektným doplnkom vo vašej zbierke šálok môže byť aj taká, ktorá je špeciálne vyrobená z populárnej stavebnice LEGO. Veľmi dobre sa však hodí aj v prípade, že chcete obdarovať vaše ratolesti v prípade rôznych slávnostných udalostí. Opäť tu máme rôzne farebné kombinácie a je len na vás, ktorú si vyberiete.

Kúpiť v Bangood.com

Skrutkovače na kľúčenku (2,68 €)

Potrebujete rýchlo niečo opraviť, no chýba vám základný skrutkovač? Máme jednoduché a dokonca aj lacné riešenie, ktoré je možné nosiť na zväzku kľúčov. Stále neviete o čo sa jedná? Jedná sa teda o malé ploché a krížové skrutkovače, ktoré sa výborne hodia v núdzových situáciách. S prijateľnou cenou tvoria dokonalú kombináciu.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP