banner-redmi-note-3-pro
Tak Valentín je úspešne za nami a my sa môžeme pustiť do spoznávania ďalších veľmi užitočných gadgetov. Výber bude dnes opäť zaujímavý a snažili sme sa vybrať zaujímavé vychytávky a dekorácie, ktoré zveľadia vašu domácnosť.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezdrôtová klávesnica pre televízory a smart zariadenia (11,72 €)

Pravý technologický „fanatik“ má hneď niekoľko smart zariadení v domácnosti. Mnohé však určite postrádajú praktickejšie ovládanie. Výborným riešením je kvalitná bezdrôtová klávesnica, ktorá navyše disponuje gyroskopom a akcelerometrom. Klávesnica teda môže poslúžiť aj ako herný ovládač.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi lampa s dotykovým ovládaním (58,50 €)

V našom zveľaďovaní bytu pokračujeme technologickou vychytávkou od Xiaomi. Tento čínsky gigant predstavil nádhernú lampu s dotykovým ovládaním a RGB LED diódami vo vnútri, čo znamená, že výber farby je len na vás a v ponuke je ich naozaj dosť. Skvelo sa taktiež hodí ovládanie pomocou smartfónu, ktorý komunikuje s lampou cez technológiu Bluetooth. Podporovaný je operačný systém Android a iOS od verzie 7 a vyššie.

Kúpiť v Bangood.com

Inteligentné ovládanie zásuvky (16,24 €)

Áno, čítate správne. Už aj obyčajná zásuvka môže byť inteligentná v pravom slova zmysle. Náš tretí gadget v poradí ukrýva skvelé funkcie, z ktorých musíme spomenúť ovládanie cez špičkovo spracovanú aplikáciu, ktorá umožňuje ovládanie ako cez WiFi, tak aj cez mobilné pripojenie mimo domácej siete. Používateľ má k dispozícii aj časovače, inteligentné prebudenia, budíky a mnohé ďalšie zaujímavosti. Samotný adaptér je plne prispôsobený európskym zásuvkám.

Kúpiť v Bangood.com

Hlasovo ovládané stolové hodinky z dreva (9,13 €)

Krásne dekoratívne hodinky z dreva sú vhodné do každej domácnosti s rôznymi vzhľadmi. No tieto navyše disponujú hlasovým ovládaním a popri čase dokážu ukázať aj deň spolu s mesiacom a aktuálnu teplotu. K dispozícii sú 4 farebné prevedenia.

Kúpiť v Bangood.com

Vankúš s motívom Game of Thrones (5,03 €)

Celosvetový fenomén menom Game of Thrones (Hry o tróny) netreba nejak extra predstavovať. Seriál podľa knižnej predlohy George R.R. Martina si za 5 sérií získal neskutočné množstvo skalných fanúšikov, ktorí dychtivo očakávajú novú sériu. Tá by sa mala objaviť v priebehu apríla alebo mája. Osobne som veľkým fanúšikom tohto seriálu a keď som uvidel tieto vankúše nemohol som odolať. Vo výbere nájdeme kompletný zoznam rodov, ktoré sa nachádzajú v seriáli. Samozrejmosťou sú vyobrazené erby na každom vankúše a je len na vás, ktorý si vyberiete. Podeľte sa v komentároch nižšie, ktorý rod v Game of Thrones máte najradšej? :)

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP