banner-minote-pro
A je to tu. Rok 2015 je za nami a my sa môžeme smelo pustiť do toho nového, v ktorom dúfame, že sa dočkáme opäť vynikajúcich gadgetov z Číny. Dnes sme si pripravili pre vás premiérový výber v tomto roku, ktorý ponúka z každej kategórie niečo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

FM Transmitter do auta (11,23 €)

Náš prvý gadget je výborným doplnkom do starších typov áut, ktoré nemajú možnosť spárovania s moderným smartfónom. FM transmitter funguje na princípe zdieľania rádiových vĺn so samotným autorádiom. Vy si tak bez problémov zvolíte voľnú frekvenciu a spárovanie je hotové. Samotné zariadenie podporuje microSD karty, USB 2.0 a samozrejme pripojenia aj pomocou 3,5 mm audio jacku. Výsledná cena je veľmi prijateľných 11 €.

Kúpiť v Bangood.com

Digitálne LED hodinky (1,64 €)

Pokračujeme s digitálnymi hodinkami, ktoré sa hodia skoro pre každého. Spomínané hodinky disponujú gumeným telom, do ktorého je vsadený nízko energetický farebný LED displej. K dispozícii je široké množstvo farebných prevedení a určite si každý nájde to pravé. Hodinky kúpite za necelé 2 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

microSD karta Samsung Evo 32 GB (9,98 €)

Určite si pomyslíte, že microSD karty sme tu už raz mali, no v prípade tejto SD karty sa oplatí investovať. Juhokórejský gigant Samsung je preslávený svojimi SD kartami, ktoré ponúkajú vynikajúce rýchlosti zápisu a čítania. Vyššie spomínaná karta disponuje 32 GB kapacitou a je zo špičkovej série Evo. Rýchlosť čítania je 48 MB/s. Samsung Evo 32 GB môže byť váš už za 10 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Farebná smart LED žiarovka (19,66 €)

Žiarovky s wolfrámovým vláknom už dávno nie sú v móde. Posledné roky na trh nastupujú úsporné LED žiarivky, s ktorými sa nám otvárajú úplne nové možnosti. Určite poznáte inteligentné žiarovky Phillips Hue a práve tieto žiarovky sú jednými z konkurentov. Ponúkajú rozmanité možnosti nastavení, z ktorých si môžeme vybrať napríklad budík, pri ktorom bude svieť nami zvolená farba. Regulácia farieb je taktiež plne k dispozícii. 19,66 € sa môže zdať za žiarovku veľa, no vzhľadom k funkciám je to veľmi výhodná investícia.

Kúpiť v Bangood.com

Magnetický MicroUSB kábel (3,39 €)

Posledným gadgetom dnes bude veľmi zaujímavá technologická vychytávka. Minulý rok mnoho malých startupov spustilo na portáli Kickstarter projekty, ktoré priniesli zjednodušenie procesu nabíjania. Celý princíp bol postavený na magnetickom konektore, ktorý sa pripájal do MicroUSB portu a následne ste váš kábel iba priblížili a spojenie bolo hotové. Bohužiaľ, niektoré projekty ľahli popolom a na scénu nastúpili čínski inžinieri. Podľa nás tento produkt stojí za vyskúšanie a cena 3 € je tiež v normálnych hodnotách.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP