banner-redmi-note-3
Po týždni tu máme posledné vydanie gadgetov pred Vianocami, preto vám chcem zaželať príjemné prežitie vianočných sviatkov. Verím, že Ježiško vám nadelí pod stromček nejaký ten telefón alebo gadget z Číny :)

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čítačka kariet (2,14 €)

Ak patríte medzi aktívnych fotografov, hudobných prípadne filmových maniakov a vo svojich zariadeniach využívate pamäťové karty, tak odporúčame túto univerzálnu čítačku kariet. Dokážete pomocou nej k počítaču pripojiť SD a MicroSD pamäťové karty a Memory Stick karty, ktoré sú už v podstate história. Cena je iba 2 eurá a môžete si vybrať zo 4 farieb: čierna, modrá, zlatá a červená.

Kúpiť na Banggood.com

Xiaomi žiarovka (13,68 €)

Prednedávnom sme písali o lampe, ktorú vyrába Xiaomi, na do čínskych obchodov dorazila aj Xiaomi žiarovka. Dá sa ovládať cez aplikáciu a ku žiarovke sa pripojíte cez Wifi. Môžete si vybrať farbu a jas žiarovky podľa chuti. Žiarovka má aj funkciu, ktorá ochráni vaše oči. Je plne kompatibilná s ostatným príslušenstvom od Xiaomi do smart domácnosti. Žiarovka má údajnú životnosť až 11 rokov a stojí iba 13 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

10 svietiacich balónov (4,56 €)

Hneď po Vianociach tu máme Silvester a k nemu patria rôzne párty a my máme tip, čím zaujať hostí na párty. Sú ním svietiace balóniky. Každý balón má v sebe zabudovanú LED diódu. Stačí ich už len nafúkať, zapnúť a párty môže začať. Cena za 10 balónov je 4,56 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Bezdrôtový ovládač na Xiaomi akčnú kameru (6,42 €)

Xiaomi akčná kamera je populárna aj medzi našimi čitateľmi a aj dosť často vidím ľudí s touto kamerou. Xiaomi má skvelé príslušenstvo pre túto kameru, no väčšina je dosť predražená, no tento bezdrôtový ovládač stojí iba 6,42 Eur. Dokážete ním prepínať medzi režimom videa alebo fotoaparátu a taktiež samozrejme má tlačidlo spúšte.

Kúpiť na Banggood.com

DIY stromček pre elektrotechnika (6,10 €)

Poštou vám prídu len 3 základné dosky, pár svetielok, USB kábel na nabíjanie a ostatné je na vás. Tento stromček si musíte zložiť vlastnoručne. Ak máte deti, môže to byť pre nich náučné a deti sa pri skladaní čo to naučia o tom, ako fungujú rôzne elektro spotrebiče. Stromček je buď s multi-farebnými žiarovkami za 6,1 Eur alebo s 3-farebnými žiarovkami, v tejto verzii je o 50 centov lacnejší.

Kúpiť na Banggood.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP