Týždeň ubehol ako voda a zase je tu sobota a s ňou tretí diel našej novej rubriky Gadgety z Číny. Tentokrát sme „nakúpili“ ďalších 5 gadgetov za celkovú cenu len 9,17 €.

[/blockquote]

Gumené hodinky (1,83 €)

Farebné unisex gumové hodinky pre každého iba za dve eurá. Za túto cenu si môžte kúpiť 12 hodiniek vo všetkých 12 farbách: čierna, biela, červená, ružová, žltá, oranžová, zelená, fialová, hnedá, svetlo modrá a tmavomodrá.

Kúpiť v TinyDeal.com

Svetlá na bicykel (4,13 €)

Bezpečnosť nadovšetko. Vonku sa nám krásne vyčasilo, teplota stúpa a mnoho z vás sa chystá na bicykel, preto by ste nemali zabudnúť na jednu z najdôležitejších vecí a tou sú svietidlá. Za 4€ si môžte kúpiť predné aj zadné svetlo a v balení sa nachádza aj príslušenstvo na upevnenie svetiel na bicykel.

Kúpiť v TinyDeal.com

NFC tagy (1,85 €)

Má váš telefón technológiu NFC? Ak áno, tak rozhodne Vám odporúčam NFC nálepky, pomocou nich a aplikácie(napríklad Tasker), si môžte vytvoriť rôzne akcie, čo sa má stať po priložení k tagu. Do NFC tagu si taktiež môžte uložiť prístupové údaje k Wifi sieti, tak že a vám príde návśteva tak nemusíte rozdávať heslá, bude stačiť iba priložiť mobil.

Kúpiť v TinyDeal.com

Stylus – dotykové pero (2ks – 0,89 €)

Závidíte Samsungu Note jeho stylus? Za pár centov aj vy môžete machrovať so štýlovým stylusom. Stylus je najviac vhodný na tablety, no na malom displeji dokáže zvýšiť presnosť dotyku, ale žiadne špeciálne funkcie ako má ten na Note vám bohužial neumožní.

Kúpiť v TinyDeal.com

Nožík v tvare kreditnej karty (1,09 €)

Pamätáte si ěste na Macgyvera? Chlapík, ktorý sa dostal odvšadial a dokázal si vyrobiť rôzne nástroje. Ak ho chcete napodobniť, tak by ste si mali kúpiť nožík, ktorý môžete nosiť ako kreditn=u kartu a v prípade potreby ho zložiť na nožík. Pred nedávnom to bol hit na zľavových portáloch, kde stál cez 5€, z Číny ho máte za euro.

Kúpiť v TinyDeal.com

Páči sa vám dnešný výber Gadgetov z Číny? Ak máte nejaké tipy na nové gadgety, neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP