Gadgety z Číny #244

Pred nami je tretia adventná nedeľa a čo nevidieť sú tu Vianoce, na ktoré sa už všetci netrpezlivo tešíme. Síce si tieto nasledujúce gadgety pod stromčekom už nenájdeš, no aspoň ti spätne vyčaria úsmev na tvári.

Solárna žiarovka 

Cena: 3 €

Praktický gadget na cesty s ktorým si rozsvietiš aj bez nutnosti elektrickej zásuvky. Táto žiarovka s výkonom 7W sa napája prostredníctvom solárneho panelu, je odolná voči prachu a vode a má až 20 LED diód, ktoré sa postarajú a dostatočnú viditeľnosť. 

Kúpiť solárnu žiarovku len za 3 €

 

Exteriérové LED svetlo 

Cena: 9 €

Exteriérové LED svetlo vhodné na fasádu, kde dokáže fungovať v troch rôznych režimov. V klasickom režime funguje len ako orientačné svetlo so zapínaním v noci. Nasleduje režim svietenia spojený so senzorom pohybu a v poslednom režime funguje len pri detekcii pohybu. Obsahuje až 100 LED a napájané je zo solárneho panela.

Kúpiť exteriérové LED svetlo za 9 €

Vzdušná posteľ 

Cena: 9 €

Posteľ alebo ležadlo vhodné k vode či na záhradu. Rozmery v zloženom stave sú veľmi prijateľné, no pritom udrží až 200 kg váhy. Dostupných je niekoľko farebných variant.

Kúpiť vzdušnú posteľ za 9 €

Sprej na olej 

Cena: 4 €

Sklenený sprej na olej, s ktorým budú jedlá chutnejšie a zároveň zdravšie, nakoľko ho nebude použité zbytočne veľké množstvo, ale sám si dokážeš presne určiť, ako veľa ho spotrebuješ. 

Kúpiť sprej na olej za 4 €

Vodovodná batérie s ohrevom a displejom 

Cena: 53 €

Displej na vodovodnej batérii? Prečo nie. Vďaka nemu a ďalším tlačidlám si môžeš presne zvoliť požadovanú teplotu vody, o čo sa postará výkonná špirála vo vnútri, ktorej stačia len 3 sekundy k tomu, aby dostatočne vyhriala prúd vody. 

Kúpiť vodovodnú batérie s displejom a ohrevom za 53 €

Nestihol si predchádzajúci diel?
Gadgety z Číny #243

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom