Gadgety z Číny #243

Opäť po týždni sa ti hlásime s novou nádielkou gadgetov. Niektoré z nich si už mohol postrehnúť aj v starších dieloch, no ich cena je dnes výrazne nižšia a preto sme sa rozhodli ich pripomenúť. 

Pomôcka do kuchyne

Cena: 8 €

Zaujímavý doplnok do kuchyne, ktorý využiješ pri umývaní ovocia, zeleniny a iných potravín. Táto nádobu jednoducho zavesíš nad umývadlo a už viac nebudeš musieť umývať jednu paradajku za druhou. 

Kúpiť pomôcku do kuchyne za 8 €

Spätné zrkadlo na zápästie 

Cena: 11 €

Od 1. januára začne platiť novela zákona o cestnej premávke, kde majitelia elektrických kolobežiek nebudú môcť využívať chodníky na presun. Pridajú sa tak k cyklistom, pre ktorých toto obmedzenie platí niekoľko rokov.

Situácia pre nich tak bude oveľa nebezpečnejšia a aby sa nemuseli stále za seba otáčať, tak je vhodné mať aspoň takéto zrkadlo, ktoré ťa bude informovať o aktuálnej situácii na cestách. 

Kúpiť spätné zrkadlo na zápästie za 11 €

Teplomer do sprchy 

Cena: 9 €

Máš problém nastaviť správnu teplotu vody? S týmto teplomerom to už nebude problém. Stačí ho nainštalovať k batérii a máš pokoj. Nestaráš sa ani o napájanie, nakoľko to zabezpečuje prietok vody. 

Kúpiť teplomer vody do sprchy za 9 €

Zásuvka s WiFi

Cena: 7 €

Lacná zásuvka rôzneho typu s WiFi, vďaka čomu budeš môcť ovládať všetky zapojené spotrebiče, nastavovať časovače či zadávať hlasové príkazy prostredníctvom asistentov Google či Amazon. 

Kúpiť zásuvku s WiFi za 7 €

Tablet na kreslenie 

Cena: 15 €

Lacný tablet od Xiaomi, ktorý prichádza v balení aj s ultra-ľahkým perom. Toto zariadenie slúži výhradne na kreslenie, pričom sú dostupné dve rôzne veľkosti. Tablet je napájaný obyčajnou gombíkovou batériou, ktorej výdrž je až jeden rok. 

Kúpiť tablet na kreslenie za 15 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom