Gadgety z Číny #223

Ani sme sa nenazdali a ďalší letný týždeň sa postupne chýli ku koncu. Dnešné zamračené počasie si môžeš spríjemniť napríklad nákupom zaujímavého gadgetu z Číny.

Teleskop pre mobil

Cena: 8 €

Vytváraj profesionálne fotografie oblohy či Mesiaca len vďaka smartfónu. Ideálne, ak si vlastníkom súčasnej vlajkovej lode. Tento teleskop má okrem praktického stojana a držiaka aj 40x zoom, s ktorým uvidíš veci doteraz nevídané.

Kúpiť teleskop pre smartfón so 40x priblížením za 8 €

Banggood

Meteo stanica

Cena: 17 €

Meteorologických staníc sme už v Gadgetoch mali niekoľko, no každá z nich bola v niečom iná. Táto nás však zaujala jednoduchosťou a prehľadnosťou a zobrazuje všetky dôležité informácie ako o situácii vonku, tak aj vo vnútri objektu.

Kúpiť domácu meteo stanicu za 17 €

Banggood

Nočná lampa

Cena: 12 €

Zaujímavá nočná lampa, ktorá ponúka svietivosť 200 lumenov. Farba je studená biela a pozornosť láka hlavne podstavec. Okrem dotykového panelu na ovládanie obsahuje aj RGB podsvietenie .

Kúpiť nočnú lampu za 12 €

Banggood

LED turbína na batériu

Cena: 2 €

Oživ trochu kúpeľňu či kuchyňu s týmto nadstavcom pre vodovodnú batériu, ktorý nepotrebuje žiadne napájanie. Ukrytá LED žiarovka sa následne prúdom vody rozsvieti, pričom svieti v troch rôznych farbách v závislosti od teploty vody.

Kúpiť LED turbínu na batériu za 2 €

Banggood

Magnetický USB-C kábel

Cena: 3 €

Aj keď je dnes v móde bezdrôtové nabíjanie, stále veľa ľudí dôveruje klasickým káblom. Tento však nie je úplne klasický, nakoľko konektor je od kábla oddelený magnetom a tak sa už nikdy nestane, aby si pri zakopnutí oň zhodil telefón. Navyše sa tým zabráni nečistotám aby sa dostali do vnútra nabíjacieho konektora.

Kúpiť magnetický USB-C kábel za 3 €

Banggood

Stále je ti málo? Tak si pozri predchádzajúci diel.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom