Gadgety z Číny #222

Je tu ďalší prázdninový víkend, aj keď o čosi chladnejší a upršanejší, než ako by sme si predstavovali. Keď už sa nedá spoľahnúť na počasie, tak sa môžeš aspoň na gadgety, ktoré ti pravidelne prinášame každú sobotu.

Náhradné koleso pre kolobežku KUGOO

Cena: 17 €

Kolobežka KUGOO je veľmi obľúbená a vlastní ju aj množstvo našich čitateľov. Nie je preto na škodu vlastniť zopár náhradných dielov, ktoré môžu pomôcť v ťažkých situáciách. Must have vecou je určite náhradné koleso. V tomto prípade tu máš nie len pneumatiku, ale kompletné koleso vrátane stredového ložiska.

Kúpiť náhradné koleso pre kolobežku KUGOO za 17 €

Geekbuying

Bezdrôtové slúchadlá s čítačkou odtlačkov

Cena: 26 €

Perfektné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vydržia až 12h, vážia len 4g, majú vodeodolnosť IPX5 a dotykové ovládanie na každom slúchadle. Dokonca je tu možnosť využívať inteligentných asistentov a to jednoduchým poklepaním po jednom zo slúchadiel.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá s dotykovým ovládaním za 26 €

Geekbuying

Automatický dávkovač vody

Cena: 9 €

Dodržiavať pitný režim sa oplatí nie len v teple, ale po celý rok. Pomôcť ti môže aj tento dávkovač vody, ktorý je určený na veľké barely vody, ktoré môžeš vidieť hlavne v nápojových automatoch. Bez problémov si však taký môžeš zadovážiť aj domov a využívať k tomu tento dávkovač. Batéria vydrží pumpovať až 120 litrov vody, pričom opätovné nabitie trvá len 2 hodiny.

Kúpiť automatický dávkovač vody za 9 €

Banggood

Multifunkčný teplomer

Cena: 3 €

Malý, no plne funkčný multifunkčný teplomer či už do interiéru alebo exteriéru. Okrem teploty zobrazuje aj vlhkosť vzduchu, pričom v oboch parametroch môžeš vidieť minimálne a maximálne hodnoty merania.

Kúpiť multifunkčný teplomer za 3 €

Banggood

Diagnostická váha od Xiaomi

Cena: 40 €

Nová generácia diagnostickej váhy od Xiaomi prichádza s vylepšeným dizajnom, kde plastové telo nahradilo elegantné tvrdené sklo. Vylepšenia sa dočkal aj senzor, ktorý je po novom ešte presnejší a ponúkne ti tak relatívne presný odhad toho, ako na tom si ty a tvoje telo.

Kúpiť diagnostickú váhu od Xiaomi za 40 €

Banggood

Našiel si málo gadgetov? Pozri si predchádzajúci diel.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom