Gadgety z Číny #221

Je za nami prvý týždeň letných prázdnin, no tvoj obľúbený seriál funguje aj napriek tomu bez prerušenia. Je tu ďalšia pätica Gadgetov z Číny. 

TV Soundbar

Cena: 50 €

Nestačia ti klasické reproduktory tvojho televízora? Dá sa to vyriešiť aj takýmto elegantným soundbarom, ktorý s výkonom až 40 W poskytne sledovaniu filmov nový rozmer. Na pripojenie môžeš využiť širokú paletu možností, pričom nechýba ani úsporný Bluetooth 5.0.

Kúpiť TV Soundbar s Bluetooth 5.0 len za 50 €

Gearbest

Bezdrôtový zvonček s kamerou

Cena: 30 €

Maj prehľad o každej návšteve s týmto perfektným a relatívne lacným zvončekom. Vo svojom tele má okrem HD kamery zabudovaný aj mikrofón či reproduktor, vďaka ktorým môžeš na diaľku komunikovať s prichádzajúcim hosťom či poštárom, a to aj v tom prípade, ak sa nachádzaš mimo domova. Výdrž na jedno nabitie udáva výrobca až 6 mesiacov.

Kúpiť bezdrôtový zvonček s HD kamerou za 30 €

Gearbest

Joystick k smartfónu s chladením

Cena: 7 €

Ovládačov k telefónu je množstvo, no len málo z nich sa môže pochváliť vlastným chladením, ktoré však neslúži ovládaču, ale tvojmu smartfónu. Vďaka tomu budeš mať zaručený maximálny výkon po celú dobu hrania.

Kúpiť joystick k smartfónu s aktívnym chladením za 7 €

Gearbest

Zalomený USB-C kábel

Cena: 3 €

Šikovný USB-C nabíjací kábel, s ktorým bude používanie smartfónu na šírku oveľa pohodlnejšie. Opäť sa to hodí hlavne pri hraní hier, ktoré dokážu batériu poriadne potrápiť či pri sledovaní filmov, ktoré sú porovnateľne náročné na výdrž batérie.

Kúpiť USB-C kábel so zalomením za 3

Gearbest

Magnetické bluetooth slúchadlá

Cena: 2 €

Už si niekedy videl lacnejšie bezdrôtové slúchadlá? Ak nie, tak nie si jediný. Vstavaná batéria dokáže prehrávať hudbu až po dobu 2-3 hodín, čo síce nepatrí k špičke, avšak bavíme sa o slúchadlách, ktoré sú lacnejšie než obedové menu na Miletičke.

Kúpiť magnetické bluetooth slúchadlá len za 2 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom