Prázdniny sú v plnom prúde a ďalší sobotňajší diel rubriky Gadgety z Číny je tu. Všetky tohtotýžďňové gadgety sa vám zídu aj cez leto, napríklad pri výletoch autom alebo do prírody, ale aj pri oddychu pred TV alebo za počítačom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

EzCast (22,53 €)

Google už dosť dlhú dobu predáva zaujímavé zariadenie s názvom Chromecast, ktoré sa, bohužiaľ, nepredáva oficiálne na Slovensku, no môžete si ho kúpiť za 45 €. Šikovní aziati vyrobili vlastné zariadenie s názvom ezCast, ktoré premení „hlúpu“ televíziu na smart televíziu, na ktorej si spustíte akýkoľvek obsah prostredníctvom funkcií AirPlay, DLNA, Miracast. Miracast zabezpečuje priamy prenos obsahu z mobilu na obrazovku TV. Cena za toto zariadenie je iba 22 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Bluetooth klávesnica (16,25 €)

V dnešnom výbere máme aj niečo pre fanúšikov „jablčného“ dizajnu. Je ňou táto štýlová bluetooth klávesnica, ktorá je napájaná dvomi AAA baterkami. Dokáže spolupracovať so systémami iOS, Apple Mac, Windows a Andriod. Pracuje cez Bluetooth vo verzii 3.0 a má dosah 10 metrov. Jej rozmery sú 285 x 120 x 19 mm a váži 288 gramov. Jej cena je na úrovni 16 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

KingMa nabíjačka a batérie pre Xiaomi Action Camera (12,67 €)

Teraz potešíme majiteľov športovej kamery od Xiaomi, prinášame výhodné balenie od spoločnosti KingMa, ktorá taktiež vyrába obaly na túto kameru. Toto balenie obsahuje druhú batériu a nabíjačku na 2 batérie naraz. Batérie majú kapacitu 1010 mAh. Každá batéria je zabalená v praktickej mini krabičke a celé balenie príde v krabičke dizajnovo podobnej tej od xiaomi. Nájdete tam taktiež USB kábel na pripojenie do nabíjačky. Cena je iba 12 euro a zbavíte sa starosti o to, aby vám pôvodná jedna baterka vydržala čo najdlhšie.

Kúpiť v Tinydeal.com

Asus Zen Power (21,04 €) 

Mnoho známych výrobcov sa pustilo do výroby externých batérií. Najznámejším je Xiaomi, no ani ázijská spoločnosť Asus nechce zaostávať a prináša powerbank nabitý funkciami. Medzi dve najzaujímavejšie funkcie patrí rýchlonabíjanie, vďaka ktorému batéria ponúka výstupný prúd až 2,4A, zvyčajné hodnoty sú do 2A. Okrem tejto funkcie má funkciu Jeita, ktorá zabezpečí ochranu pred stratou kapacity batérií, to znamená, že po 300 nabíjacích cykloch bude kapacita 86 percent z pôvodnej a normálne hodnoty bez tejto funkcie sú 30 percent po tej istej dobe. Cena za túto 10 050 mAh batériu je 21 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Auto nabíjačka (2,45 €)

Praktická vecička ak cestujete autom. Nejde o žiadny zázračný gadget, jednoducho táto nabíjačka nabije váš telefón zo zástrčky v aute. Má dva USB výstupy. Jeden z nich ponúka výstupný prúd 2,1A a druhý iba 1A. Rozmery sú skutočne malé a navyše má váhu iba 11g. Cena je iba 2 a pol eura.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP