Gadgety z Číny #150: Špeciálny výber 10 gadgetov, ktoré budeš chcieť


Náš vlastný a originálny seriál Gadgety z Číny si obľúbilo množstvo z vás a tento týždeň je tu už v jubilejnom 150. diele! Na počesť tohto menšieho výročia sme si pripravili nový fresh dizajn titulného obrázka a takisto špeciálny výber zaujímavých desiatich gadgetov.

Xiaomi uterák

Cena: 3,4 €

Začneme ďalším z mnohých unikátnych gadgetov spoločnosti Xiaomi. V tomto prípade si v krátkosti predvedieme Xiaomi uterák, ktorý sa vyznačuje najmä prvotriednou kvalitou vďaka špeciálnym tkanivám zo Švédska, ktoré zamedzujú šíreniu baktérií alebo vytváraniu nepríjemného zápachu pri nedokonalom sušení. Za zľavnenú cenu je dostupné zelené prevedenie uteráka.

Kúpiť uterák Xiaomi za 3,4 €
Kupón vo FonTech Shope

LED svetielka do skrine

Cena: 4 €

Hľadanie vecí v tme či počas noci je vždy určitým problém a obzvlášť ak nechceme narobiť zbytočný hluk. Nachádzanie objektov v skrinkách či poličkách napríklad v kuchyni ti ale uľahčí špeciálne LED svetielko. Len ho jednoducho namontuješ na pánt skrine a po jej otvorení sa automaticky zapne, a pri zatvorení naopak vypne. So zľavovým kupónom GB17LED zaplatíš za 10 svetiel len 4 €, nezabudni si ale dokúpiť batérie, ktoré nie sú dodávané v balení.

Kúpiť LED svetlo do skrine za 4 €
Zľavový kupón GB17LED

Dokúpiť 20 kusov batérií

Blitzwolf microUSB / USB Type-C Turbo kábel

Cena: 3,4 € / 4 €

Rýchle nabíjanie začína byť čoraz dôležitejšia podmienka pri nákupe nového smartfónu. Pokiaľ nie si spokojný s tým, ako dlho sa tvoje zariadenie nabíja, môžeš si výrazne pomôcť. V ponuke je totiž rýchlonabíjací kábel od spoločnosti Blitzwolf. Len si vyber model s konektorom, ktorý potrebuješ, a to buď microUSB alebo USB Type-C, a dodávaj šťavu do svojho zariadenia rýchlejšie.

Kúpiť microUSB kábel pre rýchle nabíjanie Blitzwolf za 3,4 €

Kúpiť USB typu C kábel pre rýchlonabíjanie Blitzwolf za 4 €

FM Transmitter pre smartfón

Cena: 4 €

Využitie tohto gadgetu nájdeš najmä v automobile, kde ti umožní hands-free telefonovanie a mnoho ďalších šikovných možností.

Kúpiť FM transmitter pre smartfón za 4 €
Zľavový kupón CAR18OFF

Bezdrôtová Qi rýchlonabíjačka

Cena: 6,6 €

Bezdrôtové nabíjanie sa pomaly dostáva do popredia u viacerých výrobcov a tento spôsob dodávania energie bude v budúcnosti čoraz častejší. Zoznam podporovaných zariadení aj od iných výrobcov nájdeš napríklad na tejto stránke. Pokiaľ teda vlastníš podporovaný smartfón, tvoje nabíjanie môže byť odteraz oveľa pohodlnejšie.

Kúpiť bezdrôtovú Qi rýchlonabíjačku za 6,6 €
Zľavový kupón AFFMPP05

Pero so zabudovanou FullHD kamerou

Cena: 9,8 €

Naozaj netradičný a trochu špiónsky gadget. Pero so zabudovanou kamerou dokáže snímať video v rozlíšení FullHD, a to pri 30 snímkach za sekundu. Zábery si môžeš uložiť na vloženú pamäťovú kartu, až do veľkosti 32 GB.

Kúpiť pero so zabudovanou FullHD kamerou za 9,8 €

Smart hodinky so slotom na SIM

Cena: 12 €

Smart hodinky zažívajú dobré obdobie a u používateľov sa tešia vysokej obľube. Väčšina ponúka skôr funkcie zamerané na šport, no smart hodinky v tejto ponuke disponujú aj slotom pre SIM kartu a umožňujú tak aj telefonovanie. Nechýba im dokonca ani fotoaparát, ktorý svojou kvalitou poslúži na núdzové fotografie. Stoja pritom sotva 12 €, takže skvelá možnosť ako opäť rozšíriť svoju zbierku gadgetov. Ak ťa hodinky zaujali, prečítaj si aj našu detailnú recenziu.

Kúpiť smart hodinky so slotom na SIM za 12 €
Zľavový kupón GBMBP

Xiaomi predlžovačka s WiFi

Cena: 12 €

Predlžovačka s WiFi pripojením? Áno, aj taký produkt ponúka Xiaomi. Predlžovačka má 6 výstupov pre EU/CHN. Má jednoduchý kompaktný dizajn a pomocou LED indikátorov vieš, či je tvoje zariadenie plne nabité. Pomocou WiFi pripojenia môžeš ovládať predlžovačku aj pohodlne zo smartfónu. Dĺžka kábla je 1,8 m.

Kúpiť Xiaomi predlžovačku s WiFi za 12 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Najlacnejšia Xiaomi smart home kamera

Cena: 13,5 €

Jednou z hlavných oblastí, kde sa smart gadgety už dlhodobo presadzujú je domáca bezpečnosť. Táto kamera od Xiaomi ti zaistí kľudný spánok, pretože ti aj v noci poskytne čistý obraz až do vzdialenosti 9 metrov. Cena tohto produktu je pritom s ohľadom na schopnosti a funkcie absolútne minimálna.

Kúpiť najlacnejšiu Xiaomi smart home kameru za 13,5 €
Zľavový kupón NYGBCE

Remax bezdrôtový NFC reproduktor

Cena: 22 €

Pre fanúšikov hudby a dobrého zvuku sú prenosné reproduktory užitočným spoločníkom. Ak k nim patríš aj ty, tento bezdrôtový reproduktor od spoločnosti Remax ti zaistí možnosť kvalitného počúvania aj na cestách či pri športe. Okrem toho však získaš aj poriadny dizajnový kúsok, ktorý upúta pozornosť tvojich kamošov. Teraz máš možnosť získať bezdrôtový reproduktor v parádnej zľave vďaka kupónu RMN70FF.

Kúpiť bezdrôtový reproduktor Remax za 22 €
Zľavový kupón rmn7off

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom