gadgety

Gadgety z Číny #149


Či už tráviš sobotu na horách, alebo v pohodlí teplého domova, máme pre teba pripravenú ďalšiu nádielku gadgetov. Dnes si predstavíme päticu gadgetov pre každého IT nadšenca, ktoré by nemali chýbať v jeho repertoári.

SEAGO SG – 915 sonická elektrická zubná kefka

Cena: 3,56 €
Zľavový kupón: HEA15OFF

Zubná kefka od Seago SG 915 ponúka zvukovú technológiu čistenia zubov v kompaktnom tele vhodnom nielen pre domáce použitie, ale aj na cesty. Frekvencia vibrácií dosahuje až 22 tisíc kmitov za minútu. V kombinácií s nylonovými štetinami je šetrná k citlivým zubným ďasnám a výborným riešením proti ich krvácaniu. Nabíjanie prebieha pomocou jednej AAA tužkovej batéria, ktorá vydrží až 120 dní používania. V balení sú aj 2 náhradné čistiace hlavy.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku SEAGO SG915 za 3,56 €
Zľavový kupón HEA15OFF

Rýchla nabíjačka s podporou QC 3.0

Cena: 3,31 €
Zľavový kupón: QCTPA

Pomocou tejto nabíjačky nabiješ všetky zariadenia s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0 a nižšie. Celkovo až 19 W čistej energie môže dodať tvojmu smartfónu pri napätí 12 V a prúde 1,6 A, 9 V a 2 A alebo 5 V pri 3 A. Celý tento priebeh je regulovaný automaticky a vďaka 5 ochranám prežije tvoje zariadenie aj pri nepredvídateľných udalostiach.

Kúpiť nabíjačku s podporou QC 3.0 za 3,31 €
Zľavový kupón QCTPA

Retro herná konzola k TV s 620 hrami

Cena: 19,89 €
Zľavový kupón: GBFEB155

Pokiaľ si fanúšikom večne živého populárneho pixelového dizajnu, mohla by ťa zaujímať táto retro herná konzola. Už nepotrebuješ žiadne karty s hrami, nakoľko v konzole je uložených až 620 hier a stačí si vybať zo zoznamu. Jediné, čo musíš spraviť, je pripojiť konzolu k TV pomocou AV rozhrania, ovládače ku konzole a hra môže začať.

Kúpiť retro hernú konzolu so 620 hrami za 20 €
Zľavový kupón: GBFEB155

Pohybom aktivovaná svietiaca LED lampa v tvare kameňa – 4ks

Cena: 9,94 €

Poznáš ten pocit, otvoríš zásuvku či skrinku, hľadáš svoje obľúbedené ponožky alebo tričko, no nič nevidíš, lebo je tam tma. Riešením môžu byť tieto svietiace kamienky s priemerom 7 cm, ktoré sa sami rozsvietia na základe vibrácií. Intenzitu vibrácií si môžeš ľahko prispôsobiť podľa umiestnenia svetla. Na napájanie ti stačia len dve AAA batérie. Súčasťou balenia sú aj podstavce na stenu. LED svetlá s výkonom 1 W dodávajú svetlo v okruhu 360° a po 15 sekundách bez vibrácií sa vypnú.

Kúpiť 4 kusy pohybom aktivovanej LED lampy za 10 €

USB nabíjateľná LED kľúčenka od Nitecore

Cena: 4,97 €

Kľúčenka Nitecore ponúka odolné svietidlo na tvoje kľúče. Pri maximálnom výkone 45 lumenov vydrží svietiť až 1 hodinu a nabiješ ju pomocou microUSB portu z powerbanky alebo tradičnej nabíjačky vďaka vstavanej Li-ion batérii. Je odolná aj voči striekajúcej vode podľa certifikácie IP65 a znesie aj tvrdšie nárazy vďaka tvrdeným plastom.

Kúpiť LED kľúčenku Nitecore za 5 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom