gadgety

Gadgety z Číny #135


V dnešnom dieli Gadgetov z Číny sa dozvieš o ďalších zaujímavých vecičkách, ktoré sa postarajú o tvoj ústnu hygienu, bezproblémové prežitie zimy, ale aj o prísun kvalitného zvuku do tvojich uší.

Zubná kefka na hĺbkové čistenie

Cena: 6 €

Produkty od značky Xiaomi môžeš držať v ruke (smartfóny), nosiť na zápästí (náramky, hodinky), nosiť na hlave (VR headset), voziť sa na nich (kolobežka) či dokonca si s nimi môžeš aj vytrieť zadok. Pokiaľ ale poznáš každý jeden produkt od tohto výrobcu, mal by si vedieť, že jeden produkt môže slúžiť aj na hygienu úst. Je ním klasická zubná kefka, ktorá však nestojí veľa a vyniká vo viacerých smeroch. Vyrobená bola v spolupráci s výrobcom Doctor-B a kladie veľký dôraz najmä na ekológiu. Hlavica obsahuje tri druhy štetín s rôznymi vlastnosťami, vďaka ktorým si svoje zuby vyčistíš veľmi dôkladne a pohodlne. S kupónom AFF1115 je tvoja za 6 €.

Kúpiť zubnú kefku
Zľavový kupón AFF1115

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 15 €

Slúchadlá od Xiaomi určené predovšetkým pre nadšencov športu. Vhodné sú najmä na športové aktivity, nakoľko disponujú ľahkou a vodeodolnou konštrukciou, ktorá ti z uší len tak ľahko nevypadne. K smartfónu alebo inému zariadeniu ich pripojíš cez Bluetooth 4.1, takže so žiadnymi káblami sa nemusíš trápiť. V slúchadlách sú nenápadne zakomponované aj tlačidlá pre intuitívne ovládanie hlasitosti a prijímanie hovorov. 110 mAh batéria poskytuje až 7 hodín nepretržitého prehrávania hudby. V prípade záujmu pri objednávke použi kupón XME114 a sú tvoje za skvelých 15 €.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá
Zľavový kupón XME114

Prevodník drôtových slúchadiel na bezdrôtové

Cena: 15 €

Výborná pomôcka najmä pre tých, ktorí sa neradi viažu káblami. Tento malý gadget premení aj tvoje aktuálne drôtové slúchadlá na bezdrôtové. Stačí ich iba zapojiť do jacku na prijímači, spárovať so smartfónom cez Bluetooth a bezdrôtové slúchadlá sú na svete. Teraz sa už pokojne môžeš vzdialiť od smartfónu a so slúchadlami sa prechádzať aj tam, kde si doteraz nemohol. Celé zariadenie sa ovláda iba jediným tlačidlom, podporuje pripojenie dvoch zariadení súčasne a poháňa ho 97 mAh batéria (4-5 hodín výdrže pri prehrávaní).

Kúpiť prevodník

Rukavice na dotykové displeje

Cena: 9 €

Pravá zima síce ešte neprišla, no aspoň prvé ranné mrazy sme už zažili. Mal by si sa preto začať vyzbrojiť teplým oblečením, medzi ktoré paria aj rukavice. S týmito rukavicami od Xiaomi nielenže ochrániš svoje ruky pred nástrahami krutej zimy, ale dokážeš s nimi dokonca aj ovládať smartfón. Slúžia k tomu špeciálne končeky na prstoch, na ktoré dotykové displeje bez problémov reagujú. Vzhľadom ale vyzerajú ako každé iné rukavice a svoj účel plnia perfektne.

Kúpiť rukavice

Termoska s displejom

Cena: 27 €

Počas mrazivých dní sa ti určite bude hodiť aj termoska, ktorá uskladní tvoju horúcu kávu alebo čaj. Perfektného spoločníka do zimy z nej robí najmä veľký objem a OLED displej. Ten dokáže vďaka tepelnému senzoru zobrazovať aktuálnu teplotu nápoja. Termoska dokáže udržiavať nápoje chladné alebo horúce minimálne po dobu šiestich hodín a pre pohon displeja budeš potrebovať jednu CR2032 batériu. S kupónom XMWAOE ju získaš iba za 27 €.

Kúpiť termosku s displejom 
Zľavový kupón XMWAOE

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom