gadgety

Nedeľný špeciál: Gadgety z Číny #126


Horúcim letným dňom takmer definitívne odzvonilo a pomaly sa k nám blíži jeseň. Pokiaľ aj ty tráviš prvú septembrovú nedeľu v pohodlí domova, nájdi si chvíľu na dnešnú ponuku týchto skvelých gadgetov. 

Bezdrôtové reproduktory s magnetickým podstavcom

Cena: 47 €

Bezdrôtové reproduktory nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočným, no tento konkrétny kúsok svojimi vlastnosťami vytŕča z davu. S technológiou Bluetooth 4.2 ich používateľ môže spárovať so svojim smartfónom či počítačom, pričom batéria na jedno nabitie vydrží až 8 hodín prehrávania. Dvojica reproduktorov môže byť umiestnená aj do elegantného púzdra a nevadia jej ani kvapky vody, ktorým odolajú vďaka certifikácii IPX5. Ich prednosťou je tiež magnetický podstavec, s ktorým si nájdu miesto na akomkoľvek kovovom povrchu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť Bluetooth reproduktory s magnetickým podstavcom

Inteligentné športové hodinky Zeblaze VIBE 2

Cena: 17 €

Milovníci športov rozhodne pri aktivitách ocenia pomocníka, ktorý ich bude informovať o počte prejdených kilometrov, spálených kalóriách či celodennej aktivite. To všetko majú vo svojej výbave smart hodinky Zeblaze VIBE 2, ktoré dokážu spolupracovať aj so smartfónmi s operačným systémom Android a iOS. Odolnosť voči vode a prachu im zaručuje certifikácia IP67. Extrémne dlhú výdrž na jedno nabitie zas prináša 290 mAh batéria, ktorá dokáže pracovať 8 až 12 mesiacov na jedno nabitie. Elegantný textilný remienok je rázom možné vymeniť za luxusnejší z nerezovej ocele.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť inteligentné hodinky Zeblaze VIBE 2

Tanečný robot

Cena: 17 €

Pre menších školákov môže byť záchranou pred psychickým vyčerpaním počas nástupu do školy aj takýto tancujúci robot. Ovládať ho je možné pomocou gest, ktorých dokáže trojica snímačov rozpoznať až 50. Tanečné kreácie môže predvádzať so zabudovanou batériou zhruba 1 hodinu a nabíja sa skrz USB port. V balení sa však nachádza aj diaľkový ovládač a v ponuke sú dve farebné verzie v modrom a ružovom prevedení.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť tanečného robota

Vodeodolný ruksak s USB nabíjačkou

Cena: 66 €

Pre cestovateľov, ktorí radi ťahajú svoje gadgety na všetky svoje dobrodružstvá, je nutnosťou aj kvalitný úložný priestor. Tým môže byť tento vodeodolný ruksak, ktorý neprepustí vodu k uloženej elektronike. Navyše však disponuje skvelým doplnkom, vstavanou batériou, ktorá môže v prípade potreby doplniť gadgetom energiu. V nočných podmienkach majiteľa dokáže ochrániť reflexným povrchom a proti krádeži je vybavený odolným zipsom, ktorého bežec môžeš jednoducho uzamknúť do špeciálnej kladky.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť vodeodolný ruksak s USB nabíjačkou

Inteligentné tenisky Xiaomi

Cena: 39 €

K športom sa vrátime aj pri tomto fantastickom gadgete, ktorý rozhodne nesmie chýbať vo výbave každého správneho športovca. Zabudni na bežné predražené tenisky. Tie od Xiaomi sú nielen lacné, ale ponúkajú aj rad inteligentných a monitorovacích funkcií, ktoré poskytnú prehľad o rôznych aktivitách. So smartfónom ich používateľ jednoducho spáruje pomocou Bluetooth 4.0 a všetky zaznamenané informácie nájde v aplikácii Mi Fit.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi tenisky: Obuv nabitá smart technológiami za cenu nižšiu ako klasické „hlúpe“ topánky

zdroj fotografie: Patrik Tarics/FonTech

Kúpiť inteligentné Xiaomi tenisky

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom