gadgety

Gadgety z Číny #124


Ďalší augustový týždeň sa pomaly chýli ku koncu, a teda je znova čas na náš seriál Gadgety z Číny. V tomto výbere nájdeš rôzne doplnky do domácností, ale aj známu hračku v inteligentnom prevedení. Dopraj si po dlhom týždni trochu oddychu a nenechaj si ujsť dnešnú päticu skvelých gadgetov. 

Inteligentný fidget spinner

Cena: 10 €

V dnešných dňoch je fidget spinner extrémne populárnym gadgetom, ktorý si získal pozornosť mnohých mladých ľudí. Doposiaľ bol tento doplnok modifikovaný tými najrôznejšími spôsobmi, pričom dostal do vienka už aj Bluetooth reproduktor. Tento fidget spinner je však iný. Používateľ ho totiž môže ovládať cez aplikáciu vo svojom smartfóne, kde si vyberie, aké slovo sa počas rotácie bude na ňom zobrazovať. Stačí len oskenovať QR kód a svetelná šou sa môže začať.

Kúpiť inteligentný fidget spinner

zdroj fotografie: Banggood

Inteligentná Xiaomi váha

Cena: 36 €

Stále sa snažíš schudnúť do plaviek, no nedarí sa ti to? Pomôcť ti s tým môže šikovná váha od Xiaomi, pomocou ktorej zistíš nielen svoju aktuálnu hmotnosť, ale vďaka aplikácii Mi Fit si môže prezrieť celý pokrok v zhadzovaní kíl naozaj do detailov. V nej si tiež môžeš zistiť svoj BMI index. Samozrejme tejto váhe nechýba elegantný dizajn vhodný do každej domácnosti so štýlovým LED displejom. Napájanie zabezpečuje štvorica AA batérií.

Kúpiť inteligentnú Xiaomi váhu

zdroj fotografie: Xiaomi

Protišmykový gélový držiak

Cena: 1 €

Šoféruješ a nemáš držiak pre svoj smartfón? Varíš a potrebuješ vidieť na recept v tablete? Mnohým ľudom chýba poriadny držiak, ktorým by mohli mať priamy dohľad na svoje zariadenie, no pritom nie je drahý. Tento problém však môže vyriešiť šikovná a nenápadná gélová podložka, ktorá svojou priľnavosťou už nepustí žiaden predmet. Stačí ju položiť na určené miesto, ktorým môže byť pokojne aj vertikálna plocha a „prilepiť“ k nej svoje veci.

Kúpiť potišmykový gélový držiak

zdroj fotografie: Banggood

LED hodiny z dreva

Cena: 8 €

Ak potrebuješ do svojej kancelárie či izby dizajnové hodiny v elegantnom prevedení, máme pre teba tip. Tieto LED hodiny z dreva rozhodne neuškodia svojim spracovaním v žiadnom priestore a navyše majú mnoho funkcií, ktoré by si od nich možno ani nečakal. Okrem zobrazovania času a dátumu dokážu totiž priniesť informácie aj o aktuálnom počasí na LED displeji. Podsvietenie je možné nastaviť v troch úrovniach a nechýba ani možnosť budíka či dokonca ovládania hlasom.

Kúpiť drevené LED hodiny

zdroj fotografie: Banggood

Najnovšia Xiaomi bezpečnostná kamera

Cena: 17 €

Zabezpečenie domácnosti je dnes veľmi dôležité, no zariadenia na to určené sú mnohokrát príliš drahé. To ale neplatí o tejto kamere od Xiaomi, ktorá okrem skvelej ceny dostala do vienka aj mnoho funkcií. V ponuke je tak nočné videnie, ovládanie pomocou aplikácie Mi Home v smartfóne či podpora microSD kariet a cloudového NAS úložiska. Všetky záznamy dokáže ukladať v HD kvalite a ponúka 120-stupňový uhol záberu. Vďaka nízkej hmotnosti a lepiacej ploche sa môže umiestniť naozaj kdekoľvek.

Kúpiť najnovšiu bezpečnostnú Xiaomi kameru

zdroj fotografie: Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom