gadgety

Gadgety z Číny #123


V posledných dňoch zažívajú Slováci poriadnu sprchu a vonku sú často nútení vyťahovať dáždniky. Pri výbere dnešných Gadgetov z Číny sme preto brali ohľad aj na tieto okolnosti, no okrem dáždnika ťa zoznámime aj s ďalšími zaujímavými gadgetmi. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zvonček s kamerou

Cena: 32 €

Poznáš to. Len tak si doma oddychuješ alebo pracuješ a v tom zazvoní zvonček. Žiadnu návštevu nečakáš, no musíš ísť skontrolovať kto to je, pretože to môže byť aj poštárka alebo kuriér. Realita je ale taká, že je za dverami otravný známy alebo pán, ktorý ťa chce nalákať na rôzne „výhodné“ ponuky. Pokiaľ sa takýto stretnutiam chceš vyhnúť, odporúčame kúpu tohto zvončeka s kamerou a Bluetooth/Wi-Fi pripojením od Digoo. Na smartfóne si tak budeš môcť pozrieť, kto stojí za dverami nielen doma, ale napríklad aj na dovolenke. Nechýba ani mikrofón a reproduktor pre rýchle spojenie s návštevníkom.

Kúpiť zvonček s kamerou za 32 €

gadgety
zdroj fotografie: Digoo

Automaticky skladateľný dáždnik

Cena: 20 €

V týchto dňoch je mať pri sebe dáždnik priam nevyhnutnosť, keďže počasie je nevyspytateľné a zmoknúť môžeš doslova za pár sekúnd. Poisti sa preto týmto dáždnikom od Xiaomi, ktorý sa nebojí dažďu ani vetra a navyše je takmer plne automatický. Rozložiť ho dokážeš vďaka tlačidlu aj jednou rukou za pár sekúnd. Plášť je vyrobený zo 100% polyesteru, ktorý dobre chráni nielen pred dažďom, ale aj slnkom. Zvyšná konštrukcia je už vyrobená z kvalitného hliníka, takže dáždnik po pár použitiach určite nebudeš musieť vyhadzovať.

Kúpiť Xiaomi dáždnik za 20 €

gadgety
zdroj fotografie: Xiaomi

Kvalitné slúchadlá s hybridným zvukom

Cena: 12 €

Volajú sa Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro a disponujú všetkým, čo kvalitné slúchadlá potrebujú. Výrobca sa zameral na hybridný vyvážený zvuk, aby ti pri počúvaní hudby neunikol žiadny detail. Zvuku vychádzajúcemu z týchto slúchadiel nechýba vôbec žiadna zložka, takže plne si vychutnáš výšky, stredy, ale aj basy. Poteší aj prémiová kovová konštrukcia, mikrofón spolu s tlačidlami a tri veľkosti štupľov.

Kúpiť slúchadlá od Xiaomi za 12 €
Zľavový kupón OXH3134

gadgety
zdroj fotografie: Xiaomi

Záhradné solárne svetlo

Cena: 9 €

Výrobca Digoo má okrem skvelého zvončeka v ponuka aj ďalšie zaujímavé gadgety. Ďalším je solárne svetlo vhodné najmä do vonkajšieho prostredia. Svetlo môže fungovať aj na batériu, ale jeho hlavnou vymoženosťou je solárny panel vo vrchnej časti. Prítomný je tiež 8-metrový pohybový senzor, takže akonáhle počas tmy vkročíš na snímané územie, svetlo sa automaticky rozsvieti. Svetlo vytvorí veľký kruh s jasom 180 lúmenov a poteší tiež certifikácia vodeodolnosti IP44, vďaka ktorej svetlo v pohode prežije aj dážď.

Kúpiť solárne záhradné svetlo za 9 €

gadgety
zdroj fotografie: Digoo

Rýchlonabíjačka s USB káblom

Cena: 6 €

Stratil si svoju nabíjačku k smartfónu a obhliadaš sa po kvalitnej alternatíve? Či už potrebuješ nový USB kábel alebo adaptér, cesta vedie cez značku Blitzwolf. Produkty tejto značky sú nielen cenovo dostupné a kvalitné, ale spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné štandardy. Adaptér je pre nás dodávaný s klasickou európskou koncovkou, pričom podporuje aj rýchlonabíjaciu technológiu Quick Charge 3.0. Čo sa týka USB kábla, tak ten je na jednej strane klasicky zakončený USB-A konektorom a na druhej strane microUSB konektorom.

Kúpiť adaptér a USB kábel za 6 €

gadgety
zdroj fotografie: Blitzwolf

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.