gadgety

Gadgety z Číny #108


Dnešný výber tvojich obľúbených gadgetov z Číny pochádza z e-shopu Zapals.com, ktorý sme ti nedávno predstavili v samostatnom článku. Všetky gadgety sú značky Xiaomi a nezaplatíš za ne viac ako 13 €.

Bezdrôtová ergonomická myš

Cena: 12 €

Pokiaľ nie si náročný hráč a stačí ti vkusná, no lacná bezdrôtová myš, táto je určená práve pre teba. Xiaomi to s dizajnom vôbec neprehnalo a vznikla jednoduchá ergonomická myš, ktorá sa hodí aj do minimalistického setupu. Jej povrch je navyše potiahnutý krištáľovým UV povlakom, aby sa na myši nezanechávali odtlačky prstov ani prach. K zariadeniam sa pripája pomocou bezdrôtovej 2.4 GHz technológie a pre hladký pohyb je k dispozícii senzor s rozlíšením 1200 dpi. Používateľov operačného systému Windows poteší aj tlačidlo späť na ľavom boku pre jednoduchšie ovládanie webových stránok.

Kúpiť bezdrôtovú ergonomickú myš

xiaomi myš
zdroj fotografie: Xiaomi

 

Multifunkčná predlžovačka s USB portmi

Cena: 9 €

Šikovná predlžovačka navrhnutá pre potreby dnešnej techniky. Obsahuje totiž tri USB porty, cez ktoré môžeš dobíjať smartfóny a iné zariadenia. Ďalej sú ešte dostupné tri zásuvky, ktoré podporujú až štyri rôzne typy adaptérov. Sú to európske, anglické, americké a austrálske. Vnútro je vyrobené z bronzu, aby sa zabezpečila výborná elektrická vodivosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Keď sa povie „lacná predlžovačka z Číny“, väčšina neznalých ľudí si predstaví rozpadajúci sa kus plastu, ktorý sa ti navyše vznieti. To ale nie je prípad tejto predlžovačky od Xiaomi, keďže je vybavená až tromi rôznymi ochranami pred preťažením, požiarom či ublížením deťom.

Kúpiť Xiaomi predlžovačku s USB portmi

xiaomi predlžovačka
zdroj fotografie: Xiaomi

Inteligetná žiarovka s ovládaním cez Wi-Fi

Cena: 9 €

Omrzeli ťa klasické žiarovky, ktoré iba namontuješ a niekoľko rokov rovnako svietia? Inteligentné žiarovky sú síce trochu nákladnejšie, no zaobstarať si ju môžeš aspoň pre tvoju lampu na pracovnom stole. Základom je 8W výkon a energetická úspornosť. Avšak tieto samozrejmé vlastnosti dopĺňa smart výbava v podobe regulovania jasu cez aplikáciu v smartfóne. Žiarovku stačí nainštalovať, vyhľadať cez aplikáciu a zábava môže začať.

Kúpiť žiarovku s ovládaním cez WiFi

xiaomi-yeelight
zdroj fotografie: Xiaomi

Hliníkové slúchadlá s mikrofónom

Cena: 4 €

Aj slúchadlá za štyri eurá môžu byť vyrobené z prémiových materiálov. V tomto prípade je dutina vyrobená z hliníka, vďaka čomu je odolná a nie je magnetom na odtlačky prstov. Čo sa týka kvality zvuku, tak určite nečakaj žiadne zázraky, ale na danú cenu výrobca sľubuje jasný a čistý zvuk. Pre intuitívnejšie ovládanie hudby slúži fyzické tlačidlo, pri ktorom nájdeš aj mikrofón pre hovory. Slúchadlá ti perfektne sadnú do uší a nemusíš sa obávať, že by ti z nich neustále vypadávali.

Kúpiť hliníkové slúchadlá s mikrofónom

xiaomi-piston-fresh
zdroj fotografie: Xiaomi

Redukcia z USB-C na microUSB

Cena: 1,40 €

Vlastníš alebo budeš vlastniť zariadenie s novým reverzibilným USB-C konektorom? Potom sa ti bude hodiť táto kvalitná redukcia z USB-C na staršie microUSB. Napriek veľmi nízkej cene je podporovaný štandard USB 3.1, ktorý dosahuje prenosovú rýchlosť až do 10 Gb/s. Pri nahliadnutí do ponuky ťa určite nadchne uvedená cena 0.00 €. Avšak cena tejto redukcie je zahrnutá v poštovnom, ktoré činí 1.40 €. Takúto cenu dosiahneš až po registrácii v e-shope a následnom prihlásení, keďže cena platí len pre prihlásených zákazníkov.

Kúpiť redukciu z USB-C na microUSB


zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom