Gadgety za najvýhodnejšie ceny ti odteraz bude doručovať nový e-shop. Predstavujeme ti Zapals.com, tvoj nový zdroj na gadgety od výmyslu sveta za ceny, ktoré inde nájdeš len ťažko.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v Austrálii a samozrejme aj v Číne. Hlavným poslaním tohto e-shopu je poskytovať kvalitné produkty za čo najnižšie ceny. Obchodu nie sú ľahostajné medzinárodné štandardy, kontroly kvality, trendy a v neposlednom rade ani požiadavky zákazníkov. Myslel si si, že lacnejší e-shop ako GearBest neexistuje? Omyl! Zapals.com má totižto v pláne cenami prekonať tohto konkurenta a zatiaľ sa mu to darí skvele. Ako je už zvykom, lacné gadgety ti budú väčšinou doručované bezplatne, no v ponuke je aj doprava cez známych kuriérov ako DHL, UPS či FedEx.

zapals.com
zdroj fotografie: Screenshot/Zapals

Zatiaľ síce hovoríme iba o gadgetoch, no portfólio je oveľa rozmanitejšie. Nájdeš v ňom aj smartfóny, tablety, oblečenie, príslušenstvo, hračky a ďalšie zaujímavé vychytávky. My sa však budeme venovať prevažne gadgetom. Na úvod si preto rovno predstavíme prvé štyri gadgety, ktorých ceny sú voči ostatným e-shopom nastavené naozaj nižšie.

Xiaomi bezpečnostná kamera

Cena: 17 €

xiaomi xiaofang
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť bezpečnostnú kameru od Xiaomi za 17 €

Ani kvalitná bezpečnostná kamera nemusí stáť veľa. Máš doma malé deti alebo iný objekt, ktorý by si chcel mať pod kontrolou? Potom je táto kamera od Xiaomi vynikajúcim riešením. Je ľahko prenosná, môžeš ju nabíjať aj z powerbanky a záznam môžeš sledovať cez aplikáciu v smartfóne. Výhodou je aj FullHD video, dobrá viditeľnosť v zhoršených svetelných podmienkach vďaka clone f/2.0 až do deviatich metrov. Okrem základných funkcií dokáže aj upozorňovať na dym pomocou alarmu. V prebiehajúcej zľave ju môžeš získať už za 17 €.

Xiaomi Roidmi C1

Cena: 8 €

xiaomi roidmi c1
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť nabíjačku do auta od Xiaomi za 8 €
Kupón Roidmic1

Má tvoj smartfón malú výdrž a často cestuješ autom? Tak prečo jazdu nevyužiť na nabitie smartfónu? Pomôže ti s tým táto cenovo dostupná, no kvalitná nabíjačka od Xiaomi, ktorá je na 99.9 % kompatibilná aj s tvojim autom. Kovové telo skrýva dva USB porty, pričom každý má výstup 3.6 A. Nabíjačka disponuje inteligentným distribuovaním prúdu, čo znamená, že dokáže rozpoznať zariadenie a dodať mu potrebné množstvo energie. Keď pri objednávke navyše použiješ kupón Roidmic1, cena sa ti automaticky zníži na veľmi prijateľných 8 €.

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 19 €

zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 19 €

Často propagovaný a zákazníkmi stále milovaný fitness náramok. Xiaomi Mi Band 2 si získal srdcia mnohých zákazníkov svojím dokonalým pomerom ceny a funkcií. Za menej ako 20 € totiž získaš náramok z príjemného materiálu, s počítadlom krokov, snímačom srdcového tepu či monitorom spánku. Najdôležitejšie informácie si dokonca môžeš rýchlo prezrieť aj na OLED displeji a detailnejšie informácie potom zistíš v aplikácii MiFit. Určite ťa poteší aj dlhá výdrž batérie. Aj eshopu Zapals.com sa darí držať cenu náramku pod čiastkou 20 €. Ak si teda stále čakal na najvýhodnejšiu ponuku, teraz už nemusíš a Mi Band 2 si môžeš kúpiť za 19 €.

Xiaomi zosilňovač WiFi signálu

Cena: 7 €

xiaomi-mi-wifi-amplifier-2
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť zosilňovač WiFi signálu za 7 €

Trápiš sa doma s nekvalitným WiFi signálom? Je signál príliš slabý alebo ho chceš dostať aj tam, kde si ho doteraz nemal? Okrem rôznych DIY riešení však existujú aj zosilňovače signálu, pričom jeden taký ponúka Xiaomi. Jednoduchý dizajn dopĺňa rýchlosť 300 Mbps a možnosť pripojenia 16 zariadení naraz. Pre spojazdnenie zosilňovača ho stačí zapojiť do akéhokoľvek zariadenia, ktoré má USB port. Teda napríklad do počítača, televízora či set-top boxu. K lepšiemu signálu v domácnosti ti bude stačiť iba 7 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
 • Johan

  Ale ako responzivite webky by mohli zapracovať…. Hamba

  • Ivan ‘kiwwi’ Čulák

   *hanba

 • Peter

  este keby tak dorucovali na slovensko…

  • Doručujú, len mali chybu v systéme, už sme im to nahlásili a je to opravené, doručenie na Slovensko je zadarmo :)

   • janko

    to mam asi len ja smolu, ze kazdy vybrany tovar ma dopravu 4+ euro