banner-mi5
Na tohtoročnú vlajkovú loď čínskeho giganta Xiaomi, Xiaomi Mi5, sme čakali viac ako rok a pol. Smartfón už pri predstavení spôsobil hotový ošiaľ, ktorý bol zapríčinený veľmi nízkou cenou a nadupaným hardvérom. Obrovský ošiaľ postupom času síce opadol, no nákupné šialenstvo nie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi5 priniesol okrem výkonného hardvéru a nízkej ceny aj prémiový dizajn, ktorý je tvorený sklenenou zadnou stranou s 3D zahnutím, a elegantným kovovým rámom po obvode smartfónu. Ako každý smartfón, aj Xiaomi Mi5 prichádza v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom každé z nich má niečo do seba. Do rúk sa nám teraz dostalo zlaté Xiaomi Mi5, ktoré priam srší extravaganciou. Neváhali sme a zlatú Mi5-ku sme predložili pred objektív nášho fotoaparátu. Prinášame vám tak galériu fotografií vlajkovej lode čínskeho Xiaomi v elegantnej, zlatej farbe, ktorú si teraz môžete kúpiť v e-shop iBuygou.com za perfektných 266 € s využitím kupónu Fonyzcinymi78.

Kúpiť zlaté Xiaomi Mi5 za skvelých 266 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

xiaomi-mi5-gold-foto-6

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi5: Prichádza nový kráľ čínskych smartfónov!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]