banner-redmi-3
Naša redakcia sa počas roka pravidelne zaplní najnovšími smartfónmi, z ktorých každý v nás zanechá nejakú tú spomienku do budúcnosti. Posledný kúsok, ktorý zavítal do našej redakčnej garáže je ozajstná “špecialitka“.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Reč je o unikátnom smartfóne spoločnosti Oukitel, Oukitel K10000. Toto monštrum disponuje neuveriteľnou 10 000 mAh batériou, ktorá je zasadená do extravagantného tela s luxusným spracovaním. Podrobné testovanie je v plnom prúde a recenzia bude publikovaná v priebehu budúceho týždňa. Dovtedy môžete využiť miesto na komentáre pre prípadné otázky, ktoré sa budeme snažiť zodpovedať v recenzii. Vďaka patrí e-shopu Gearbest.com, ktorý nám poskytol zariadenie na recenziu.

oukitel-k10000-testujeme (1)
Novinka disponuje špičkovou konštrukciou, ktorá v smartfónovom svete nepozná obdoby. Na prednej strane nájdeme 5,5-palcový HD displej. Srdcom smartfónu je 4-jadrový procesor MediaTek MT6735, 2 GB operačnej pamäte RAM a rozšíriteľné 16 GB interné úložisko. Plynulý chod zabezpečuje Android 5.1 Lollipop s praktickými funkciami navyše. Táto energeticky menej náročná výbava je napájaná spomínanou 10 000 mAh batériou, ktorá podľa údajov výrobcu vydrží 3 dni aktívneho používania. Výbornou vlastnosťou je podpora technológie rýchleho nabíjania pri výstupe 9V/2A.

oukitel-k10000-testujeme (2)
Na zadnej strane nájdeme 8 MPx hlavný fotoaparát, ktorému vpredu sekunduje 2 MPx selfie fotoaparát. Čerešničkou na torte je DualSIM s plnou podporou 4G LTE mobilného pripojenia na Slovensku. Oukitel K10000 si môžete zakúpiť v našom partnerskom e-shope Gearbest.com za výborných 169 € priamo z európskeho skladu.

oukitel-k10000-testujeme (3)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP