Leto už je v plnom prúde, mnohí už majú svoje dovolenky za sebou, no mnohí sa ešte len chystajú. Ak si na tom rovnako ako ja a na dovolenku ešte len pôjdeš, v tvojej výbave by rozhodne nemali chýbať tieto skvelé vecičky.

360-stupňový držiak a nabíjačka v jednom na iPhone

zdroj fotografie: zapals

Kúpiť držiak do auta za 13 €

Je to fakt, že veľa Slovákov ešte jazdí na dovolenky autom. Taká cesta do Chorvátska trvá bez problémov aj 7 hodín. Ak pri ceste používaš napríklad navigáciu, tak batéria smartfónu dostáva poriadne zabrať. Ak si však majiteľom iPhonu 6 a novšieho, je tu práve pre teba táto skvelá nabíjačka a držiak v jednom. Svoj telefón len vložíš do ochranného krytu, ktorý následne magneticky upevníš na podložku, ktorá zariadenie bezdrôtovo nabíja.

Kvetináč, Bluetooth reproduktor a LED lampa

zdroj fotografie: zapals

Kúpiť kvetináč 3 v 1 za 17,78 €

Ak ideš na dovolenku napríklad na dva týždne, väčšinou si musíš nájsť niekoho, kto sa postará o tvojich domácich miláčikov či rastliny. Už neraz sa mi stalo, že práve na rastliny počas mojej dovolenky dotyčný, ktorý sa o ne mal starať, zabudol. No s týmto parádnym gadgetom sa mi to už určite nestane. Veď kto by prehliadol rastlinu zasadenú do svietiaceho kvetináča, z ktorého vychádza hudba? A navyše je to nádherný dizajnový kúsok do domácnosti.

Bluetooth reproduktor

zdroj fotografie: zapals

Kúpiť Bluetooth reproduktor za 9 €

Bluetooth reproduktorov je na trhu nespočetne. Tých kvalitných je však už pomenej. A ešte menej je takých, ktoré ponúknu naozaj kvalitné basy. Tento reproduktor sa môže pýšiť práve kvalitnou basovou zložkou. Na pláži teda tento rok budú musieť počúvať moju obľúbenú hudbu aj ľudia naokolo. Navyše tento reprák ponúka podporu microSD kariet až do 32 GB. Reproduktor je ako stvorený do hlučných prostredí, nakoľko ponúka aj potlačenie okolitého ruchu.

Plavecké okuliare s UV ochranou očí

zdroj fotografie: zapals

Kúpiť plavecké okuliare za 7 €

Kvalitné plavecké okuliare nemusia vždy stáť majland. Tieto od značky Copozz navyše ponúkajú aj ochranu pre UV žiarením. K dispozícii sú aj s tmavými sklami,  a tak už ostré morské slnko nebude žiaden problém. Vážia len 200 gramov, a tak ich vo svojej batožine ani nepocítiš. Ak chceš teda aj ty na svojej dovolenke vyzerať štýlovo, určite by si mal siahnuť po vyššie spomínaných gadgetoch.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom