Doogee X1: Bezrámikový displej a cena 88 €

Čínsky výrobca Doogee, ktorý si našu pozornosť určite zaslúži pripravuje novinku s naozaj brutálnou výbavou za bezkonkurenčnú cenu. Novinka v modelovej rade smartfónov by mal vynikať hlavne v oblasti dizajnu a ponúkne výborný pomer ceny a výkonu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nový model by mal byť predstavený v auguste a mal by spadať do kategórie low-end smartfónov. No pri bližšom pohľade na výbavu to tak vôbec nevyzerá. X1-ka by mala ponúknuť bezrámikový displej s tzv. 2,5 D efektom a Full HD rozlíšením. Po výkonovej stránke výrobca siahol po procesore od spoločnosti MediaTek, MT6755. O dlhú výdrž sa postará batéria s kapacitou 3500 mAh. Ako si môžete všimnúť, výrobca sa inšpiroval dizajnom novinky ZTE Nubia Z9.

Toto všetko ponúkne Dogee X1 za neuveriteľnú cenu 88 €. Znie to až šialene, za akú cenu sa dajú v dnešnej dobe kúpiť dobre vybavené smartfóny. Tento zaujímavý kúsok si získal našu pozornosť a budeme sledovať dianie okolo nej.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]