Čínska spoločnosť Doogee dnes svetu ukázala ďalšiu novinku do svojho portfólia, model Valencia2 Y100. Novinka sa predovšetkým vyznačuje nádherným dizajnom a dobrou výbavou, ktorá zaujme nejedného fanúšika. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Konštrukčné spracovanie je jedným z lákadiel novinky od Doogee a ponúkne celokovovú unibody konštrukciu. Zadnú stranu tvorí mnoho vrstiev materiálov a svojim spracovaním dodáva používateľovi pocit prémiového zariadenia. Spoločnosť tvrdí, že sa snažili v čo najväčšej miere minimalizovať zachytávanie odtlačkov. Celkové rozmery zariadenia sa zastavili na úrovni 142,6 x 72,1 x 9,35 mm.

doogee-valencia2-y100-pro-3

Prednú stranu tvorí 5-palcový displej s HD rozlíšením a tzv. 2,5D efektom, čo značí mierne zahnutie po stranách. Výrobca tiež uvádza, že do svojej novinky vložil zobrazovací panel s technológiou IPS, čo zaručí výborné pozorovacie uhly a príkladné podanie farieb.

Doogee Y100

Výkon bude obstarávať procesor MediaTek MT6735, ktorému sekunduje 2 GB operačná pamäť RAM. Pre používateľa je prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do veľkosti 128 GB. Túto výbavu sa bude snažiť uživiť 2200 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. Výrobca uvádza, že na 70 % kapacity sa batéria dobije za 30 minút. Softvérovú časť zariadenia zabezpečuje najnovší Android 5.1 s rôznymi doplnkovými funkciami, ktoré prispievajú k lepšiemu používaniu.

Doogee Y100
Novinka sa nenechá zahanbiť ani v oblasti fotoaparátu a disponuje snímačom Sony CMOS s 13 MPx objektívom. Predný fotoaparát je ako stvorený na kvalitné selfie fotky, nakoľko ponúka 8 MPx rozlíšenie. Nájdeme tu aj podporu LTE sietí na pásmach 1/3/7/20 na oboch SIM kartách.

Doogee Y100
Tento zaujímavý kúsok z dielne Doogee sa na trh dostane v najbližších týždňoch za cenu približne 110 €. Novinka určite zaujme mnohých potencionálnych záujemcov a má čo ponúknuť aj v tejto dobe, kedy každý prahne po čo najvyššom výkone a po displeji s najvyšším rozlíšením.

Zdroj: Doogee.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP