Doogee Valencia2 Y100 Pro oficiálne, prináša mnoho funkcií za veľmi nízku cenu

Čínska spoločnosť Doogee dnes svetu ukázala ďalšiu novinku do svojho portfólia, model Valencia2 Y100. Novinka sa predovšetkým vyznačuje nádherným dizajnom a dobrou výbavou, ktorá zaujme nejedného fanúšika. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Konštrukčné spracovanie je jedným z lákadiel novinky od Doogee a ponúkne celokovovú unibody konštrukciu. Zadnú stranu tvorí mnoho vrstiev materiálov a svojim spracovaním dodáva používateľovi pocit prémiového zariadenia. Spoločnosť tvrdí, že sa snažili v čo najväčšej miere minimalizovať zachytávanie odtlačkov. Celkové rozmery zariadenia sa zastavili na úrovni 142,6 x 72,1 x 9,35 mm.

doogee-valencia2-y100-pro-3

Prednú stranu tvorí 5-palcový displej s HD rozlíšením a tzv. 2,5D efektom, čo značí mierne zahnutie po stranách. Výrobca tiež uvádza, že do svojej novinky vložil zobrazovací panel s technológiou IPS, čo zaručí výborné pozorovacie uhly a príkladné podanie farieb.

Doogee Y100

Výkon bude obstarávať procesor MediaTek MT6735, ktorému sekunduje 2 GB operačná pamäť RAM. Pre používateľa je prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do veľkosti 128 GB. Túto výbavu sa bude snažiť uživiť 2200 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. Výrobca uvádza, že na 70 % kapacity sa batéria dobije za 30 minút. Softvérovú časť zariadenia zabezpečuje najnovší Android 5.1 s rôznymi doplnkovými funkciami, ktoré prispievajú k lepšiemu používaniu.

Doogee Y100
Novinka sa nenechá zahanbiť ani v oblasti fotoaparátu a disponuje snímačom Sony CMOS s 13 MPx objektívom. Predný fotoaparát je ako stvorený na kvalitné selfie fotky, nakoľko ponúka 8 MPx rozlíšenie. Nájdeme tu aj podporu LTE sietí na pásmach 1/3/7/20 na oboch SIM kartách.

Doogee Y100
Tento zaujímavý kúsok z dielne Doogee sa na trh dostane v najbližších týždňoch za cenu približne 110 €. Novinka určite zaujme mnohých potencionálnych záujemcov a má čo ponúknuť aj v tejto dobe, kedy každý prahne po čo najvyššom výkone a po displeji s najvyšším rozlíšením.

Zdroj: Doogee.com

Pošli nám TIP na článok