Číňania opäť vyprázdňujú sklady a ponúkajú kúpu kvalitného drona s viacerými výhodami. Jedná sa o DJI Phantom 3 SE so 4K kamerou.

Hlavnými lákadlami tohto drona je dodávaná 4K kamera, dosah až na štyri kilometre a 25-minútová výdrž. Samotná 4K kamera dokáže nahrávať videá v [email protected] a vytvárať 12 MPx fotografie s bohatými detailami a nízkym skreslením. Ďalšou perfektnou vlastnosťou, ktorú mnoho používateľov ocení, je dosah ovládania a prenášania obrazu až na štyri kilometre. To ale závisí aj od prostredia, takže napríklad pri väčšom množstve prekážok môže byť dosah o čosi nižší. Dron je vybavený aj technológiou inteligentného riadenia letu, čím je jeho riadenie jednoduchšie, než sa môže zdať. Na presné polohovanie slúži GPS a nechýba ani vizuálny polohovací systém.

dji phantom 3 se
zdroj fotografie: DJI

DJI Phantom 3 SE narozdiel od čínskych dronov za pár eur nevydrží lietať iba pár minút. Batéria a pokročilý systém pre správu napájania totiž dokáže zabezpečiť až 25 minút pri ideálnych podmienkach. Dron vie lietať maximálnou rýchlosťou do 57 km/h a používateľ sa nemusí báť, že by mu dron pri strate signálu alebo nedostatku energie utiekol. V takýchto prípadoch sa automaticky vráti k bodu, z ktorého vzlietol. Pri dobrom GPS signále sa dokáže pohybovať v stabilnej polohe pre čakanie na ďalšie inštrukcie alebo nastavovanie kamery. Na prepojenie so smartfónom alebo tabletom slúži Wi-Fi s výborným dosahom a aplikácia DJI Go, ktorá je dostupná na stiahnutie v obchode Play.

dji phantom 3 se
zdroj fotografie: DJI

Kúpiť DJI Phantom 3 SE za 449 €
Žiadne DPH

Mohlo by sa zdať, že nákup drona z Číny nie je jednoduchý a môže ho skomplikovať drahé doručenie či platba cla a DPH. E-shop TomTop sa však, našťastie, zachoval férovo a veľmi výhodnú kúpu ponúka aj zákazníkom mimo Číny. DJI Phantom 3 SE ich vyjde na fantastických 449 €. Pri takejto sume je potrebné platenie cla a DPH, ktoré by bolo pomerne vysoké. Avšak, e-shop garantuje, že sa so všetkými colnými poplatkami vysporiada a k zákazníkom tak dron dorazí bez navýšenia ceny. Doručenie je taktiež bezplatné, pričom nejedná sa iba o klasickú pomalú poštu, ale o urýchlené doručenie kuriérom.


zdroj fotografie: TomTop

Keďže sa DJI Phantom 3 SE na Slovensku nikde nepredáva, jeho kúpa z Číny je nielen exkluzívna, ale aj extrémne výhodná. Zoberme si preto do porovnania napríklad Phantom 3 Advanced, ktorého maximálna rýchlosť je rovnaká, výdrž taktiež, no maximálne rozlíšenie nahrávaného videa je nižšie – 2.7K. Jeho cena na Slovensku činí až 765 €, čo je až o približne 315 € vyššia suma v porovnaní s lepším Phantom 3 SE.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom