Každý, kto niekedy hral hry, určite pozná známu strieľačku Counter-Strike. Jej novšia verzia Global Offensive by ale mohla dostať do vienka populárnejší battle royale mód.

Battle royale mód je aktuálne veľmi populárny

Battle royale mód alebo žáner vo videohrách spája prežitie, prieskum herných máp, hľadanie zbraní a zachytáva prvky hry, v ktorej víťazom je posledný hráč, ktorý prežije. Tento žáner sa stal v poslednom období veľmi obľúbený a hráči ho poznajú z populárnych hier, ako PUBG, Fortnite, H1Z1, GTA Online a Ark: Survival Evolved, ktoré ponúkajú vlastnú interpretáciu. Podľa najnovších správ ale mieri battle royale aj do populárnej Counter-Strike: Global Offensive.

Čo by mohol priniesť?

Tieto správy naznačujú posledné „patche“ hry z mája 2016, ktoré skúmal vo svojom videu pre Valve News Network autor Tyler McVicker. V spomínaných súboroch sa objavujú odkazy na aktualizácie strelcov, ktoré sa do hry ešte nedostali a sú príznačné pre tento žáner.

Medzi ne patria napríklad skladateľné luky, boj holými päsťami, adrenalínové strely, sonarové impulzy či granáty MK2. Taktiež sa objavili náznaky ešte nevydaných máp de_canals a survival_island. Majú sa teda fanúšikovia CS:GO na čo tešiť?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú