Každý, kto niekedy hral hry, určite pozná známu strieľačku Counter-Strike. Jej novšia verzia Global Offensive by ale mohla dostať do vienka populárnejší battle royale mód.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Battle royale mód je aktuálne veľmi populárny

Battle royale mód alebo žáner vo videohrách spája prežitie, prieskum herných máp, hľadanie zbraní a zachytáva prvky hry, v ktorej víťazom je posledný hráč, ktorý prežije. Tento žáner sa stal v poslednom období veľmi obľúbený a hráči ho poznajú z populárnych hier, ako PUBG, Fortnite, H1Z1, GTA Online a Ark: Survival Evolved, ktoré ponúkajú vlastnú interpretáciu. Podľa najnovších správ ale mieri battle royale aj do populárnej Counter-Strike: Global Offensive.

Čo by mohol priniesť?

Tieto správy naznačujú posledné „patche“ hry z mája 2016, ktoré skúmal vo svojom videu pre Valve News Network autor Tyler McVicker. V spomínaných súboroch sa objavujú odkazy na aktualizácie strelcov, ktoré sa do hry ešte nedostali a sú príznačné pre tento žáner.

Medzi ne patria napríklad skladateľné luky, boj holými päsťami, adrenalínové strely, sonarové impulzy či granáty MK2. Taktiež sa objavili náznaky ešte nevydaných máp de_canals a survival_island. Majú sa teda fanúšikovia CS:GO na čo tešiť?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.