Ak ti záleží na súkromí a chcel by si zvýšiť úroveň zabezpečenia svojho notebooku, mal by si zbystriť pozornosť. Tento skvelý gadget posunie úroveň zabezpečenia tvojho notebook na vyššiu úroveň.

Ak sa ti snímač odtlačkov odtlačkov prstov na tvojom smartfóne zapáčil a chcel by si rovnaký spôsob zabezpečenia pre tvoj notebook, je tu pre teba šikovný gadget od spoločnosti COBO. Vo veľmi malom tele s dizajnom klasického USB kľúča sa skrýva snímač odtlačkov prstov, ktorý k svojmu notebook pripojíš pomocou klasického USB konektoru. Ide už o druhú verziu tohto zariadenia od spoločnosti. COBO C2 tak prináša viacero vylepšení. V prvom rade je to rýchlosť odomknutia, ktoré trvá lenn 0,25 sekundy. Výhodou je aj 360 stupňová rozoznateľnosť odtlačku, vďaka čomu stačí prst jednoducho priložiť v akomkoľvek uhle a zariadenie ho rozozná.


Zdroj fotografie: gearbest.com

Snímač odtlačkov prstov od COBO podporuje operačné systémy Windows 7 a vyššie, pričom si stačí stiahnuť potrebné ovládače a zabezpečenie tvojím odtlačkom môžeš začať smelo využívať. Nízka váha a rozmery zas zaručujú, že pri bežnom používaní nebude absolútne prekážať.

čítačka odtlačkov prstov
Zdroj fotografie: gearbest.com

Kúpiť snímač odtlačkov prstov pre notebook za 22 €

Ak ťa tento skvelý pomocník zaujal, musíš sa poponáhľať. Zvýhodnená cena necelých 22 € je časovo obmedzená a k dispozícii je len niekoľko kusov. Poštovné ťa pritom bude stáť len zanedbateľných 21 centov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom