Ak ti záleží na súkromí a chcel by si zvýšiť úroveň zabezpečenia svojho notebooku, mal by si zbystriť pozornosť. Tento skvelý gadget posunie úroveň zabezpečenia tvojho notebook na vyššiu úroveň.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak sa ti snímač odtlačkov odtlačkov prstov na tvojom smartfóne zapáčil a chcel by si rovnaký spôsob zabezpečenia pre tvoj notebook, je tu pre teba šikovný gadget od spoločnosti COBO. Vo veľmi malom tele s dizajnom klasického USB kľúča sa skrýva snímač odtlačkov prstov, ktorý k svojmu notebook pripojíš pomocou klasického USB konektoru. Ide už o druhú verziu tohto zariadenia od spoločnosti. COBO C2 tak prináša viacero vylepšení. V prvom rade je to rýchlosť odomknutia, ktoré trvá lenn 0,25 sekundy. Výhodou je aj 360 stupňová rozoznateľnosť odtlačku, vďaka čomu stačí prst jednoducho priložiť v akomkoľvek uhle a zariadenie ho rozozná.


Zdroj fotografie: gearbest.com

Snímač odtlačkov prstov od COBO podporuje operačné systémy Windows 7 a vyššie, pričom si stačí stiahnuť potrebné ovládače a zabezpečenie tvojím odtlačkom môžeš začať smelo využívať. Nízka váha a rozmery zas zaručujú, že pri bežnom používaní nebude absolútne prekážať.

čítačka odtlačkov prstov
Zdroj fotografie: gearbest.com

Kúpiť snímač odtlačkov prstov pre notebook za 22 €

Ak ťa tento skvelý pomocník zaujal, musíš sa poponáhľať. Zvýhodnená cena necelých 22 € je časovo obmedzená a k dispozícii je len niekoľko kusov. Poštovné ťa pritom bude stáť len zanedbateľných 21 centov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou