Čínske Tudou predstavilo 15,6-palcový tablet

Spoločnosť Tudou je neznáma spoločnosť v mobilnej oblasti, ale čo sa týka online streamovania videa, tak v tom je Tudou medzi najznámejšími v Číne. Tudou vlastní ešte známejšie Youku. Tudou stále ponúka svoje služby, ale tento rok sa rozhodli, že zavítajú aj do inej oblasti. Ich prvý a zatiaľ jediný tablet svojimi špecifikáciami nenadchne, keďže ponúkne Rockchip RK3188 procesor, 1 GB RAM a 8 GB internej pamäte. Jeden parameter, ktorý robí tento tablet zaujímavým, je veľkosť displeja. Ten má 15,6-palca pri rozlíšení 1366 x 768 pixelov a vyrobil ho Phillips.

Tudou kúpite za 999 yuanov (cca 142 €) alebo s predplatným na ich streamovaciu službu za 1299 yuanov (cca 184 €). Tablet sa dá kupíť už teraz, ale zatiaľ len pre Čínu.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]