Čínske smartfóny z európskych skladov #5: Xiaomi Redmi Note 3 Pro s 32 GB pamäťou a cenou len 184 €!

banner-redmi-note-3-pro
Čas letí ako voda a od vydania prvého dielu nášho nového, originálneho seriálu článkov s názvom Čínske smartfón z európskych skladov, ubehlo už 5 týždňov. Za ten čas prešli skladové zásoby e-shopov zmenou a tento týždeň tu máme jednu naozaj perfektnú ponuku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32 GB

Cena v EU sklade: 184 €

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia (16)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro z EU skladu za 184 €!

Áno, tou perfektnou ponukou je Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ktorý si teraz môžete kúpiť aj z EU skladu s poštovným zdarma a istotou, že nebudete platiť dodatočné poplatky. Jeden z najobľúbenejších čínskych smartfónov súčasnosti sa tak stáva oveľa dostupnejším! Momentálne asi najlepší smartfón strednej triedy prichádza s krásnou celohliníkovou konštrukciou, na ktorej nájdeme snímač odtlačkov prstov. Vpredu sa nachádza špičkový 5,5-palcový FullHD displej. Srdcom smartfónu je 6-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 650 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Procesor taktiež disponuje veľmi výkonným grafickým akcelerátorom Adreno 510. Pre používateľa je pripravené 32 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Softvérovú časť samozrejme zabezpečuje stará známa nadstavba MIUI 7.1, ktorá beží na Androide 5.1 Lollipop.

xiaomi-redmi-note-3-pro-zlava-2

Xiaomi Redmi Note 3 Pro napája 4000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania, ktorá disponuje výstupom 5V/2A. Na zadnej strane operuje 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, rýchlym fázovým zaostrovaním či natáčaním slow-motion videí pri 120 fps. Vpredu sa nachádza 5 MPx selfie fotoaparát. Samozrejmosťou je taktiež IR Blaster na ovládanie spotrebičov, DualSIM s podporou 4G pripojenia, ktoré beží na frekvenciách 1800, 2100 a 2600 MHz.

ZUK Z2 Pro

Cena v EU sklade: 459,99 €

zuk-z2-pro-recenzia (1)

Kúpiť ZUK Z2 Pro (128 GB) z EU skladu za 459,99 €

Jeden z najlepších čínskych smartfónov súčasnosti, ZUK Z2 Pro, ponúka krásnu kovovo-sklenenú konštrukciu s plnohodnotným 3D zahnutím zadnej strany. Vpredu nájdeme špičkový 5,2-palcový Super AMOLED FullHD displej. Hardvérová výbava tejto nadupanej čínskej mašiny zahŕňa procesor Snapdragon 820, v tomto prípade 6 GB RAM a 128 GB úložisko, 13 MPx fotoaparát, 3100 mAh batériu a ešte oveľa viac. Novinka sa taktiež vyznačuje ohromnou funkcionalitou po stránke starostlivosti o používateľove zdravie pomocou rôznych užitočných senzorov. Čerešničkou na torte je bez pochýb plná podpora 4G mobilného pripojenia vrátane 800 MHz pásma na Slovensku.

Bluboo Xfire 2

Cena v EU sklade: 65 €

bluboo xfire 2 gearbest

Kúpiť Bluboo Xfire 2 z EU skladu za 65 €

Z high-end triedy sa presunieme do vôd tých najlacnejších smartfónov, ktoré reprezentuje aj model Bluboo Xfire 2. Smartfón prichádza s 5″ IPS displejom, ktorý disponuje 2.5D zahnutím a klasickým HD rozlíšením. Pod jeho kapotou nájdeme low-endový štvorjadrový MediaTek MT6580 procesor s taktom 1,2 GHz. Procesoru sekunduje 1 GB RAM pamäť a pre vaše dáta je k dispozícii 8 GB vnútorná pamäť rozšíriteľná pomocou microSD kariet do 32 GB.

bluboo-xfire-2-katalog

Zadná strana obsahuje 5 MPx hlavný fotoaparát upravený na softvérových 8 MPx, predná strana zasa 2 MPx kamerou upravenou na 5 MPx. Samozrejmosťou je aj automatické zaostrovanie a LED blesk. Pod zadným fotoaparátom nájdeme aj snímač odtlačkov prstov. Hardvér Bluboo Xfire 2 napája 2150 mAh batéria a smartfón beží na Androide 5.1 Lollipop. Dostupné sú tiež dva microSIM sloty a kvôli slabšiemu procesoru prichádza smartfón len s 2G a 3G konektivitou.

O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]