Čínske smartfóny z európskych skladov #3: Ulefone Power so 6050 mAh batériou a cenou len 135 €

banner-ulefone-power
Ani túto nedeľu sme nezabudli na ďalšiu časť originálnej a jedinečnej slovenskej rubriky o čínskych smartfónoch, ktoré si môžete vďaka európskym skladom zakúpiť bez platby DPH a ostatných dodatočných poplatkov. Toto sú 3 tohtotýždňové najvýhodnejšie ponuky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ulefone Power
Cena v EU sklade: 135 €

ulefone-power-predpredaj-nahlad

Kúpiť Ulefone Power v EU sklade za 135 €

Už samotný názov nám napovedá, že výrobca sa pri výrobe nového Ulefone Power zameral na poriadnu výdrž batérie. Sony dodalo 6050 mAh batériu, pričom výrobca udáva výdrž pri miernejšom používaní až 4 dni. Ulefone však myslel aj na to, že poriadna batéria bude potrebovať aj dobrú rýchlosť nabíjania. Práve preto smartfón vybavil technológiou rýchleho nabíjania, ktorá by mala smartfón nabiť len za 2 hodiny a 5 minút, čo je vzhľadom na veľkosť batérie veľmi dobrá hodnota.

TIP: Recenzia | Ulefone Power: Keď sa rieši výdrž tvrdou silou

Ostatné špecifikácie Ulefone Power hovoria o veľkom 5.5-palcovom FullHD displeji s 2.5D zahnutím. O jeho ochranu sa stará známe ochranné sklo Gorilla Glass 3. Plynulý chod zariadenia má na starosti 8-jadrový procesor MediaTek MT6753 so 64-bitovou architektúrou, ktorému sekunduje 3 GB pamäť RAM. Kapacita úložiska činí 16 GB, no je možné si ju rozšíriť pomocou microSD karty až do 128 GB. Podobne ako batériu, aj fotoaparát dodáva Sony. Nachádza sa tu snímač Sony IMX214 s rozlíšením 13 Mpx a clonou f/1.8. Predný fotoaparát disponuje rozlíšením 5 Mpx. Operačným systémom je Android vo verzii 5.1, no výrobca už prisľúbil aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow. Nesmieme zabudnúť na snímač odtlačkov prstov, ktorý odomkne zariadenie do 0.3 sekúnd, či 4G dual SIM konektivitu.

LeTV Le 1S
Cena v EU sklade: 159 €

letv-le-1s-objednavky-4

Kúpiť LeTV Le 1S z EU skladu za 159 €

LeTV Le 1S prichádza s krásnou hliníkovou konštrukciou, do ktorej je zasadený 5,5-palcový FullHD displej. O výkon sa stará známy procesor Mediatek Helio X10 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Novinka prináša už v základe 32 GB interné úložisko s podporou microSD kariet. Tento kus poriadnej výbavy napája 3000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. Vylepšením oproti prvej generácii prešla aj softvérová nadstavba EUI, ktorá momentálne pracuje na Androide 5.1 a je plne preložená do českého a slovenského jazyka.

TIP: Recenzia | LeTV Le 1S: Doťahuje sa na najlepších

Na zadnej strane nájdeme 13 MPx hlavný fotoaparát s fázovým zaostrovaním PDAF, ktorý dokáže zaostriť už za 0,09 sekundy. Vitaným doplnkom je snímač odtlačkov na zadnej strane. LeTV Le 1S samozrejme podporuje DualSIM s LTE, no k dispozícii máme iba 1800, 2100 a 2600 MHz frekvencie.

HomTom HT7
Cena v EU sklade: 60 €

doogee homtom ht7 (3)

Kúpiť HomTom HT7 v EU sklade za 60 €

Smartfón HomTom HT7 je celkovo podriadený nízkej cene, ktorej zodpovedajú aj hardvérové špecifikácie. Konštrukcia je vyrobená z plastu, no na zadnej strane nájdeme špeciálnu textúru, ktorá sa stará o pohodlnejšie držanie. Predná strana skrýva 5,5-palcový HD displej. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek MT6580 s taktom 1 GHz a 1 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko disponuje 8 GB kapacitou a je rozšíriteľné pomocou microSD kariet.

Homtom HT7 ponúka takmer najnovší Android 5.1, ktorý sa stará o plynulý chod zariadenia. Napájanie komponentov obstaráva 3000 mAh batéria. Zadná strana ukrýva 8 MPx hlavný fotoaparát. Samozrejme nesmie chýbať ani DualSIM, no bohužiaľ podporu LTE mobilného pripojenia by sme tu hľadali márne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP