banner-nubia-z11
Kategória vlajkových smartfónov z Číny bola tento rok opäť nesmierne úspešná. Počas roka k nám zavítali jedinečné kúsky, ktoré ale postupne takpovediac „strácali“ na hodnote a svojimi cenami sa tak približovali k dokonalej čiastke. Tá najdokonalejšia je dostupná len tesne pred Vianocami. Prinášame vám teda výber aktuálne najlepších vlajkových lodí z Číny s výnimočnými cenovkami. 

Xiaomi Mi5S

Cena po zľave: 272 €

xiaomi-mi5s-black-fridayzdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť Xiaomi Mi5S za 272 €
Kupón MI5SGG

Rok 2016 môžeme považovať za jeden z najvplyvnejších v podaní Xiaomi. Dočkali sme sa totiž hneď niekoľkých smartfónov so zameraním na tých najnáročnejších používateľov. Medzi tieto unikátne kúsky patrí aj model Mi5S, ktorý má úspešne nadviazať na jarnú Mi5-ku. Medzi najzásadnejšie vylepšenia zaraďujeme nový dizajnový smer tvorený hliníkom, procesor Snapdragon 821, nový fotoaparát a prítomnosť ultrazvukového skenera odtlačkov prstov.

mi5s

Softvérovú stránku tvorí Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8, no je dobré podotknúť, že už onedlho bude dostupný aj Nougat. Nechýba tiež DualSIM, ktorý je opäť doprevádzaný len tromi európskymi LTE frekvenciami. V konečnom dôsledku to pri cene 272 € (kupón MI5SGG) s radosťou odpustíme. Nezabúdajte ale na prípadné zastavenie colnicou, ktoré môže navýšiť cenu o 54 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

ZUK Z2 Pro

Cena po zľave: 313 €

zuk-z2-pro-recenzia-nahlad

Kúpiť ZUK Z2 Pro 128 GB za 313 €
Kupón ZUKZ2P

Druhým v poradí je najslávnejšia vlajková loď dcérskej firmy Lenova, spoločnosti ZUK, a teda špičkový model Z2 Pro. Tento pomerne nenápadný pracant medzi zabehnutými gigantami ukázal svoj plný potenciál v priebehu roka hneď niekoľkokrát. Konštrukciu Z2 Pro tvorí keramické sklo na zadnej strane, respektíve predok okupuje 5,2-palcový Super AMOLED FullHD displej. O výkon sa stará Snapdragon 820, 6 GB RAM pamäť a masívne 128 GB interné úložisko.

zuk-z2-pro-recenzia (9)

Kvalitný je aj 13 MPx predný a 8 MPx zadný fotoaparát. Pre čo najdokonalejší zážitok z používania tu máme Android 6.0 s nadstavbou zUI. Rovnako platí, že v najbližšej dobe je prisľúbená aktualizácia na nový Android 7.0 Nougat. DualSIM funkcionalita je v tomto prípade doplnená už o všetky LTE frekvencie slovenských operátorov. Doteraz najnižšiu cenu na trhu, len 313 €, dosiahnete použitím kupónu ZUKZ2P. Pri platbe DPH na colnici bude výsledná cena predstavovať 376 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Xiaomi Mi5S Plus

Cena po zľave: 334 €

xiaomi-mi5s-plus-testujeme

Kúpiť Xiaomi Mi5S Plus za 334 €
Kupón XM5PLOL

Výber neobišiel ani ďalší populárny high-end od Xiaomi, a to model Mi5S Plus, ktorého synonymom je duálny fotoaparát na zadnej strane. Okrem toho ale ponúka napríklad aj 5,7-palcový FullHD IPS displej, výkonný Snapdragon 821, 4 GB RAM pamäť a 64 GB interného úložiska. Slávna nadstavba MIUI 8 opäť pracuje nad Androidom 6.0 Marshmallow. Vzadu sa teda nachádza 13 MPx duálny Sony fotoaparát, ktorý dokáže zachytiť nádherné snímky a dodať im napríklad aj elegantný bokeh.

xiaomi-mi5s-a-mi5s-plus-unboxing-12zdroj fotografie: Anzhuo

Nadšenci selfies ocenia 8 MPx snímač vpredu, respektíve v smartfóne sa dajú využívať dve nanoSIM karty vďaka DualSIM. Bohužiaľ, 800 MHz LTE frekvencia v tomto prípade chýba. Akciový kupón XM5PLOL aplikuje zľavu neuveriteľných 100 € a Mi5S Plus môžete mať už za 334 €. DPH činí 67 €.

OnePlus 3T

Cena po zľave: 398 €

oneplus-3t-nahlad-do-clankuzdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť OnePlus 3T za 398 €
6 GB RAM / 64 GB ROM
Kupón ONEP3TS

OnePlus 3T je jasnou odpoveďou tejto mladej spoločnosti na minoritné vylepšenia vlajkových lodí v posledných mesiacoch roka. Od klasickej 3-ky sa tak tento high-end odlišuje len novým farebným prevedením, vylepšeným Snapdragonom 821, vynikajúcim 16 MPx predným selfie fotoaparátom a prítomnosťou 128 GB verzie. To je ale z vylepšení úplne všetko a naozaj sa jedná len o medzigeneračný smartfón. V našom výbere zľavnených high-endov je však čínska verzia, ktorá postráda 800 MHz LTE frekvenciu.

oneplus-3t-fotozdroj fotografie: Dgtle

Majte to teda na pamäti, keď budete uvažovať nad prípadnou kúpou. Výbornú cenu 398 € dosiahnete len použitím kupónu ONEP3TS. Zastavenie colnicou môže navýšiť cenu o necelých 80 €! Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP