OnePlus 2, jeden z najočakávanejších čínskych smartfónov oficiálne uzrel svetlo sveta a priniesol v skutku zaujímavú výbavu za zlomok ceny. Chystáš sa byť jeden z majiteľov 1+2?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový „zabijak vlajkových lodí“ prináša oproti tomu minuloročnému niekoľko noviniek. Prvou viditeľnou zmenou je celkový dizajn zariadenia, pribudol kovový rám a snímač odtlačkov prstov na prednej strane. OnePlus 2 prichádza s rovnakým 5,5″ FullHD displejom ako predchodca. V jeho vnútri však po novom nájdeme výkonný osemjadrový procesor Snapdragon 810 s taktom 1,8 GHz a 64-bitovou architektúrou, ktorému sekunduje až 4 GB RAM.

OnePlus One najlacnejšie kúpite v tomto e-shope

oneplus2-nahlad
Zadná strana obsahuje nový 13 MPx snímač, ktorý bol vylepšený najmä pre fotografovanie v zlých svetelných podmienkach. Predná strana ponúka okrem veľkého displeja aj 5 MPx selfie kameru. Batéria v OnePlus 2 má kapacitu 3300 mAh a smartfón beží na Androide 5.1, do ktorého výrobca pridal pár funkcií a systém nazval OxygenOS 2. To najlepšie však prichádza na koniec. Cena 16 GB verzie OnePlus 2 s 3 GB RAM je len 339 €, zatiaľ čo 64 GB verzia so 4 GB RAM stojí 399 €. O OnePlus 2 sa teda dá povedať, že ide o najvybavenejší a zároveň najlacnejší smartfón na trhu. Obrovskou nevýhodou je však starý známy pozvánkový systém. Čo myslíte, patrí OnePlus 2 právom označenie „zabijak vlajkových lodí“?

Plánujete kúpu OnePlus 2?

Načítava sa... ... Načítava sa... ...

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú