banner-oneplus2
Trh s čínskymi smartfónmi neustále rastie a nové čínske smartfóny tu máme takmer každý týždeň. Nebolo by pre nás prekvapením, keby niektorí z vás, našich čitateľov, vlastnili kľudne aj dva smartfóny. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Keďže nás zaujíma, aké smartfóny používate a aké sú medzi vami, našimi čitateľmi, najobľúbenejšie, pripravili sme otvorenú diskusiu, v ktorej môžete hravo komentovať a diskutovať o smartfónoch, ktoré vlastníte, prípadne vyjadriť vašu spokojnosť so smartfónom. Čo sa týka nás, momentálne máme v redakcii smartfóny Xiaomi Mi4, Meizu MX5, Honor 6 Plus, LeTV One, Mlais M52, Huawei P8 a Doogee Valencia 2 Y100 Pro, ktorý pre vás už testujeme. Prezradíme vám, že budúci týždeň očakávame horúcu novinku OnePlus 2, ktorú budeme testovať ako prví na Slovensku!

Ak by ste si chcel prečítať naše detailné recenzie na čínske smartfóny a iné zariadenia, nájdete ich v sekcii „Recenzie“ v hornom červenom menu. Nedávno sme taktiež vytvorili kategóriu „Čína na Slovensku„, do ktorej pridávame smartfóny, ktoré už sa predávajú aj na Slovensku.

Diskutovať môžete priamo v komentároch pod týmto článkom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú