Teraz čítate
Aktualizácia s Androidom 7.0 Nougat pre Samsung Galaxy S7 a S7 edge je oficiálne vonku!

banner-galaxy-a3-a5Ak si aj ty majiteľom jednej z vlajkových lodí Samsungu, poriadne zbystri pozornosť. Na ceste je totiž toľko očakávaná aktualizácia na najnovší Android 7.0 Nougat s množstvom inovácií.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Majitelia vyššie spomínaných smartfónov po celom svete obdržia v najbližších dňoch významný aktualizačný balíček, ktorý prinesie toľko očakávaný Android Nougat. V prípade, že si sa zapojil do beta testovania, veľkosť aktualizácie bude 215 MB, no používatelia so starším systémom sa musia pripraviť na oveľa väčší súbor. V novom systéme je dovedna viac ako 20 rôznych vylepšení či už po vizuálnej, alebo funkčnej stránke.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vizuálne zmeny sú rozhodne krokom vpred, za ktorý sa gigant zaslúži veľkú pochvaľu. Medzi najväčšie inovácie po funkčnej stránke však patrí najmä možnosť zmeny rozlíšenia displeja, čo docieli zníženie záťaže na batériu a zvýši celkový výkon smartfónu. Ak sa ti ešte aktualizácia neobjavila, nezúfaj, Samsung totiž rozposiela súbor cez OTA postupne do rôznych kútov sveta, a tak si Slovensko môže ešte niekoľko hodín či dní počkať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
75%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.