banner-zuk-z2-fixed
Nástup spoločnosti ZUK na smartfónový trh sa nedá označiť inak, ako okúzlujúcim. Dcérska spoločnosť Lenova momentálne žne jeden úspech za druhým a konkurenti pocítili silné stránky tohto čínskeho výrobcu. Rok 2016 priniesol dovedna dva high-end smartfóny – model Z2 a absolútne dokonalý Z2 Pro.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Oba smartfóny prinášajú tie najlepšie špecifikácie, aké môžete od vlajkovej lodi tento rok očakávať. ZUK Z2 je pre mnohých ideálnou voľbou aj vďaka kompaktnejšiemu displeju. 5-palcový FullHD panel medzi nadupanými smartfónmi je dnes veľká vzácnosť a spoločnosť si túto jedinečnú vlastnosť svojho zariadenia naplno uvedomuje. Pri predstavení dostala Z2-ka titul najlacnejšieho smartfónu s výkonným procesorom Snapdragon 820. Toto označenie vydržalo až dodnes a aktuálna ponuka e-shopu Gearbest.com je jednoducho neopakovateľná. Dobre počúvajte! Za ZUK Z2 zaplatíte v akcii len fantastických 253 €. Predýchavate? Ani sa nečudujeme a potešíme vás ešte viac, keď si zopakujeme zvyšné špecifikácie.

ZUK Z2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zuk-z2-foto-nahlad

Kúpiť ZUK Z2 so 4 GB RAM za 253 €

V konštrukcii z prémiových materiálov ako sklo či rám zo sklenených vlákien je umiestnený populárny Snapdragon 820 procesor so 4 GB RAM pamäťou, 64 GB interným úložiskom a výkonným grafickým akcelerátorom Adreno 530. Výborný používateľský zážitok zabezpečí Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou zUI 2.0. 13 MPx Samsung ISOCELL snímač na zadnej strane zas dokáže vykúzliť výborné fotografie. Slávne selfie fotografie je možné vytvárať v 8 MPx rozlíšení. 3500 mAh batéria poskytne nadpriemernú výdrž na jedno nabitie.

zuk-z2-foto-3

V rekapitulácii nevynecháme ani rýchle nabíjanie cez USB Type-C konektor či DuaSIM funkcionalitu so 4G pripojením na frekvenciách 1800, 2100 a 2600 MHz. Táto ponuka je vskutku jedinečná a pred nákupom si môžete prečítaj aj našu exkluzívnu recenziu spolu s videorecenziou.

TIP: Recenzia | ZUK Z2: Škaredé káčatko s nadupaným vnútrom

zuk-z2-foto-2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
33%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
28%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.