Číňania nás svojimi akciami zrejme nikdy neprestanú prekvapovať. Najnovšie si u nich môžeš kúpiť minuloročnú vlajkovú loď, teda TOP smartfón výrobcu, za cenu, ktorá prekonáva všetky doterajšie akcie.

Sezóna čínskych zliav je v plnom prúde a stále sa čudujeme, čo Číňania dokážu pre svojich zákazníkov prichystať. Najnovšie známy e-shop Banggood.com vytvoril zľavový kupón Marchsale10, ktorý na všetky ich ponúkané produkty dokáže aplikovať až 10 % zľavu. Keď vravíme na všetky, tak myslíme na úplne všetky. Aj na také ZUK Z2, ktoré ťa na po aplikovaní kupónu vyjde na naozaj šialených 149 €! Toto je cena, za ktorú sa v akcii predáva napríklad špičkové Xiaomi Redmi 4 Pro spadajúce do strednej triedy. ZUK Z2 však ponúka výkon pravej vlajkovej lode roka 2016!

ZUK Z2

Kúpiť ZUK Z2 za výborných 149 €
Zľavový kupón Marchsale10

Čo ťa však má okrem ceny prilákať k tomu, aby si spoločnosti ZUK dal šancu? No predovšetkým to chce docieliť solídny dizajn, v ktorom sa vyníma hardvérové domovské tlačidlo so skenerom odtlačkov prstov. Zvyšok prednej strany je taktiež vyplnený kompaktnejším 5-palcovým FullHD IPS displejom. Poriadnou porciu výkonu dodá stále špičkový Snapdragon 820 s jadrami Kryo, grafikou Adreno 530, 4 GB RAM pamäťou a pre všetky tvoje dáta bude dostupné 64 GB interné úložisko. ZUK Z2 je známy aj ako najlacnejší smartfón so Snapdragonom 820 na trhu, čo sa teraz potvrdzuje znova. Ani ty nechápeš, ako je cena 149 € možná pri takejto výbave?


zdroj fotografie: Dglte

Perfektné využívanie hardvéru zabezpečí operačný systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou zUI 2.3, ktorá prináša množstvo špeciálnych vlastností a svojou optimalizáciou sa radí k tým najlepším na svete. Hlavný fotoaparát, ktorý je mimochodom elegantne zapustený do konštrukcie, disponuje 13 MPx rozlíšením, clonou f/2.2 a PDAF + CAF zaostrovaním. Ak rád fotíš selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx snímaču s veľkosťou pixelov 1,4 μm.

ZUK Z2

3500 mAh batéria dokáže vyprodukovať nadpriemernú výdrž, čo dokázala najmä naša recenzia. Nezabudneme opomenúť ani DualSIM funkcionalitu, bohužiaľ, bez 800 MHz LTE frekvencie, ktorá sa u nás najviac využíva na dedinách a na najfrekventovanejších komunikáciách. Doprava z e-shopu ťa nebude stáť ani cent, no pripraviť by si sa mal prípadné colné poplatky, ktoré by ťa mohli vyjsť na necelých 30 €.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | ZUK Z2: Škaredé káčatko s nadupaným vnútrom

Takto aplikuješ zľavový kupón

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom